Wielka tragedia legendy telewizji. Stracił kolejne dziecko

12

Legendarny dziennikarz Larry King jest zdruzgotany. Jego córka zmarła na raka. Tragedia jest szczególnie dotkliwa, gdyż 28 lipca odszedł nagle jego ukochany syn.

Wielka tragedia legendy telewizji. Stracił kolejne dziecko
Larry King w 2019 roku (Getty Images for the Friars Club, Gregg DeGuire)

Amerykański dziennikarz Larry King przeżywa rodzinną tragedię. W wieku zaledwie 51 lat zmarła jego córka. Chaia King od lat zmagała się z nowotworem płuc. Jak donoszą zagraniczne media, mężczyzna jest zdruzgotany. 28 lipca odszedł nagle z powodu ataku serca jego ukochany syn Andy. 65-latek nie chorował, jego śmierć była szokiem dla całej rodziny.

Larry King ma również problemy zdrowotne. 86-latek przeszedł udar mózgu. Wciąż jest rehabilitowany i porusza się na wózku inwalidzkim. Nie mógł nawet uczestniczyć w pogrzebie syna na Florydzie. Lekarze zabronili mu lecieć samolotem z Los Angeles, gdzie mieszka. Ceremonię obejrzał na żywo przez internet. Z powodu pandemii koronawirusa i rekonwalescencji legendarny dziennikarz jest prawie cały czas zamknięty w domu.

Ikona telewizji

Larry King to ikona amerykańskiej telewizji. Przez kilkadziesiąt lat prowadził programy talk-show zarówno w radiu jak i telewizji. Przeprowadził ponad 40 tysięcy wywiadów. Miał okazję rozmawiać z najważniejszymi tego świata. Na liście osób, które udzieliły mu wywiadu, są między innymi Michaił Gorbaczow, Margaret Thatcher, Madonna, czy legendarny koszykarz Michael Jordan. Jest on również laureatem wielu nagród.

Zobacz także: Padł nowy rekord temperatury na Ziemi. Naukowcy ostrzegają przed skutkami zmiany klimatu

Przeczytaj także:

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić