Borat wraca. Filmowa sensacja. Tajne pokazy drugiej części hitu

3

Kultowy Borat powraca po 14 latach. Serwis "Collider" potwierdził, że kolejna część filmu "Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej" jest już gotowa. Podobno odbyły się nawet pierwsze, tajne pokazy.

Borat wraca. Filmowa sensacja. Tajne pokazy drugiej części hitu
Borat (Getty Images, Stephane L'hostis)

Dobra wiadomość dla miłośników komedii. Kultowy Borat powróci w nowym filmie. Według serwisu "Collider" druga część przygód Kazacha jest już gotowa. Podobno zorganizowano już kilka pokazów dla osób związanych z przemysłem kinowym. Na ten moment nie wiadomo, kiedy film miałby pojawić się w kinach, czy na portalach streamingowych.

Informacja o powstaniu filmu jest potwierdzeniem wielu plotek. Aktora odgrywającego główną rolę Borata widziano na ulicach Los Angeles w tym roku podczas kręcenia nowych scen. Nie są znane szczegóły fabuły najnowszej części. Stworzenie produkcji jest niewątpliwie jedną z najlepszych informacji dla kinomanów w 2020 roku.

Kultowy Borat

"Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej" miał swoją premierę w 2006 roku. Sacha Baron Cohen wcielił się w rolę kazachskiego dziennikarza, który wyruszył ze swojej wsi do USA, aby poznać tamtejsze zwyczaje. Film zaskoczył swoją świeżością i bardzo odważnym poczuciem humoru. Dzieło zostało nominowane do Oscara.

Film odniósł gigantyczny sukces kasowy. Borat szybko zyskał miano kultowego. Produkcja, która kosztowała 18 milionów dolarów, zarobiła aż 262 miliony. Jest to wynik, który nadal robi wielkie wrażenie, zwłaszcza że komedię w kinach mogły obejrzeć tylko osoby pełnoletnie.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić