WOPR szukał mężczyzny w Odrze. Prawda okazała się zaskakująca

1
Podziel się:

Dolnośląscy woprowcy zostali postawieni na równe nogi, gdy na brzegu Odry we Wrocławiu znaleziono dwa plecaki. Od świtu ratownicy przeczesywali rzekę w poszukiwaniu właścicieli porzuconych rzeczy. Brali pod uwagę najgorsze. Prawda okazała się zaskakująca. Nie uwierzycie.

WOPR szukał mężczyzny w Odrze. Prawda okazała się zaskakująca
Nie uwierzycie, gdzie był poszukiwany mężczyzna (Dolnośląski WOPR, Facebook)

W czwartek, 25 maja około godziny 5:30 na komendę Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu wpłynęło niepokojące zgłoszenie. Przypadkowe osoby natrafiły na rzeczy osobiste pozostawione na brzegu Odry w okolicach Rędzina.

Akcja poszukiwacza na Odrze. Nie uwierzycie, gdzie był zaginiony

Nad rzeką porzucono dwa plecaki. Służby wzięły pod uwagę scenariusz, że ich właściciele weszli lub wpadli do wody i już z niej nie wypłynęli. Wszczęto akcję ratowniczą, w którą zaangażowano strażaków, policjantów i ratowników wodnych.

Po dwóch godzinach bezowocnego przeczesywania dna rzeki działania służb przyjęły formę akcji poszukiwawczej. W międzyczasie udało się ustalić wyłącznie, że właściciel jednego z plecaków mieszka na stałe za granicą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wykrywacz nagle zapikał. Skarb z XV w. odkryty na Wyspach

Brak jakichkolwiek śladów po zaginionych osobach skłaniał ratowników do brania pod uwagę najczarniejszego scenariusza. W czwartek po południu w ogólnopolskich mediach zaczęły pojawiać się artykuły mówiące o ewentualnych ofiarach. Rzeczywistego finału sprawy nikt się nie spodziewał.

Okazało się, że właściciele porzuconych rzeczy znajdowali się daleko od zimnych wód Odry, cali i zdrowi. Podczas gdy ratownicy pływali po rzece, niczego nieświadoma kobieta była w domu, a mężczyzna... na wytrzeźwiałce.

Na szczęście po sprawdzeniu znalezionych dokumentów okazało się, że mężczyzna znajduje się na izbie wytrzeźwień, a kobieta jest w domu, ale ktoś dwa dni wcześniej ukradł jej dokumenty - dolnośląski WOPR przekazał w poście na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić