o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GGG
|

Wyrodni synowie ze Śląska. Policja musiała wyrzucić ich z domu

134
Podziel się

Dwóch dorosłych braci stosowało przemoc fizyczną wobec swoich rodziców. W sprawie interweniowała policja. Mężczyźni zostali zatrzymani i poniosą konsekwencje za swoje czyny.

Wyrodni synowie ze Śląska. Policja musiała wyrzucić ich z domu
Zdjęcie poglądowe (Policja)
bDIoccyJ

Wstrząsające doniesienia ze Śląska. Dyżurny Komisariatu Policji w Jasienicy otrzymał telefon od roztrzęsionej kobiety. Seniorka została zaatakowana przez swoich dwóch synów. Pijani mężczyźni awanturowali się z nią. Przerażona zamknęła się przed nimi w pokoju i wezwała pomoc.

Na miejsce niezwłocznie wezwano patrol policji. Bracia byli bardzo agresywni wobec funkcjonariuszy. Nie wykonywali ich poleceń oraz nie reagowali na wezwania do zachowania zgodnego z prawem. Pomimo wydanych kilku ostrzeżeń wezwano wsparcie. Młodszy z braci znieważył policjantów wulgarnymi obelgami. Agresorzy zostali zatrzymani. Badanie alkomatem wykazało, że każdy z nich miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

bDIoccyL

Policjanci poczynili wstępne ustalenia w sprawie. Okazało się, że w domu od dłuższego czasu dochodziło do przemocy rodzinnej. Niestety mężczyźni od ponad roku znęcali się fizycznie i psychicznie nad rodzicami. Nie brakowało tam również awantur pod wpływem alkoholu.

Synowie poniosą konsekwencje

Policja aresztowała agresywnych mężczyzn w wieku 36 i 42 lat. Noc po awanturze spędzili w policyjnym areszcie. Następnego dnia zostali doprowadzeni do prokuratury. Postawiono im zarzuty znęcania się nad rodzicami, za które grozi im kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. Młodszy z braci usłyszał też zarzut znieważenia mundurowych, zagrożony karą jednego roku więzienia. Prokurator wystawił również zakaz zbliżania się do rodziców i kontaktowania z nimi.

bDIoccyR
Zobacz także: Dr P. Grzesiowski: połączenie maseczki bawełnianej i chirurgicznej to dobry pomysł
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDIocczm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(134)
xxx
4 dni temu
Matka DONIOSŁA? Niefortunne określenie. Matka wezwała na pomoc.
ijndch
5 dni temu
Moj brat caly czas chodzi bezkarny, mimo iz 2 razy sprawa byla u prokuratora bo okradl mame na powazne kwoty. Mimo iz to ja zglaszalam sprawy, nawet mnie nie wezwal na swiadka. Uwierzyl menelowi, degenreatowi ktorego by nie chcial spotkac w ciemnej ulicy, ze mama jest glupia i gdzie wetknela 15 tysiecy . Tak w Polsce dziala prawo.
aaa
5 dni temu
W Polsce stare prawo gdzie zameldowanie w danym miejscu daje bezkarnosc i nietykalnosc roznego rodaju zbirom.
bDIocczn
miki
4 dni temu
Kiedy my mieliśmy podobny kłopot to policja mi doradzała abym mamę zabrała do siebie a menel dewastował i wyprzedawał mamy krwawicę !
aneta
4 dni temu
Ja tez mam brata bandytę, dobrze, że mieszka daleko od nas i od swojej żony.
Najnowsze komentarze (134)
Mojego
4 dni temu
brata nie da się wyrzucić, bo znęca się psychicznie. Jestem bliska samobójstwa, ale nikt mi nie pomoże, bo nikt w to nie wierzy.
Oni
4 dni temu
„Poniosą konsekwencje CZEGO??? swoich czynów- a nie ZA swoje czyny”! OMG!
eh ból i rozp...
4 dni temu
...no i co puścili ich z powrotem do domu to dopiero pokażą co potrafią ale jak takie stare byki mogą mieszkać z rodzicami 36 la t i 42 lata i napadają na swoich rodziców co za BESTIE pytam sie? to tak wygląda modna nowobogacka Polska? jest tez druga strona medalu jak byli wychowani w krzyku i wiecznym nadzieraniu się przez tych rodziców to czemu się dziwić eh?
Kamerton
4 dni temu
Kto to jest GGG? Pisze językiem tylko zbliżonym do poprawnego polskiego.
kolox
4 dni temu
Jak sobie ich wychowała to tak ma....
Kuba
4 dni temu
Małe dzieci - mały kłopot, duże dzieci - duży kłopot. Lepiej nie mieć kłopotów, bo odbija się to na zdrowiu.
Ania
4 dni temu
A ja nie mam dzieci i mam święty spokój.
jadźka
4 dni temu
Paralizatorem ich mogli co najmniej potraktować.
bDIocczf
ten
4 dni temu
Jestem na 99% przekonany, że ich agresja wobec rodziców jest odpłatą za złe traktowanie w dzieciństwie. Nie ma dymu bez ognia. Żadne dziecko nie rodzi się złe, to rodzice najczęściej wyrządzają im straszną krzywdę, a potem te skrzywdzone dzieci bezwolnie się mszczą za doznane zło.
Impreza
4 dni temu
Se dopiero rozkręcała. "Badanie alkomatem wykazało, że każdy z nich miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu." Nic dziwnego, że policjanci nie byli mile widziani.
Gluś
4 dni temu
to informacja dla tych, którzy sobie wymyślili, że zamiast emerytury trzeba mieć dużo dzieci, które będą ich utrzymywać na starość.
DiM
4 dni temu
Oczywiście nie jest to regułą ale z patologicznej rodziny wywodzą się tacy brutale. Można powiedzieć jak sobie wychowasz tak masz nie winię tej matki bo nie znam sprawy być może ojciec jest tu winien.
Tak trzymać
4 dni temu
Nie znajduję słów, żeby nazwać takich synów, a matki nie obrazić. Rok tiurmy to mało, a poza tym w ryja kilka razy w tygodniu, może wreszcie coś zrozumieją. Tak rodzice powinni postępować ze wszystkim takimi dziećmi.
xyz
4 dni temu
mam 2 synów nie ma problemu, ale o małego wieza ze matki nie wolno nawet palcem.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić