Wyszła z autobusu. Na dźwięk klaksonu straciła panowanie nad sobą

18

Uderzyła w szybę autobusu roztrzaskując ją, ponieważ nie spodobało się jej, że kierowca na nią zatrąbił. Krewkiej mieszkance Lublina grozi teraz 5 lat więzienia. Straty za rozbitą szybę autobusu oszacowano na 12 tysięcy złotych.

Wyszła z autobusu. Na dźwięk klaksonu straciła panowanie nad sobą
Uszkodziła szybę autobusu, bo zatrąbił na nią kierowca (KMP Biała Podlaska)

Do kuriozalnego zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie, 3 czerwca na terenie Białej Podlaskiej. Sprawę policji zgłosił kierowca autobusu.

Okazało się, że pasażerka znajdowała się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Była agresywna i pobudzona. Używała wulgaryzmów w stosunku do innych podróżujących osób. W końcu z autobusu wyprowadził ją jej towarzysz podróży.

Kobieta od razu wyszła przed autobus, na bardzo ruchliwą ulicę. Kierowca obawiając się o jej bezpieczeństwo próbował ją zawrócić. W tym celu użył sygnału dźwiękowego – relacjonuje nadkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z KMP w Białej Podlaskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Sprawca wychodzi bez szwanku, a giną niewinni ludzie". Policjant o wypadku w Stalowej Woli

Takie zachowanie kierowcy nie spodobało się krewkiej pasażerce, wyrwała się swojemu towarzyszowi, odwróciła się do autobusu i z całej siły uderzyła w przednią szybę pojazdu roztrzaskując ją.

Dzięki relacjom przekazanym przez świadków zdarzenia bialscy mundurowi ustalili personalia kobiety podejrzewanej o ten czyn. Okazało się, że jest to znana im 38-latka. Zatrzymali kobietę nieopodal miejsca jej zamieszkania, skąd trafiła do policyjnego aresztu.

38-latka usłyszała już zarzut i przyznała się do winy. W trakcie rozmowy z policjantami tłumaczyła, że zdenerwowała się na kierowcę, gdyż ten na nią zatrąbił - relacjonuje Barbara Salczyńska-Pyrchla z KMP w Białej Podlaskiej.

O dalszym jej losie zadecyduje sąd. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić