o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GG
|

Zabił go wojskowy samolot. Rodzina otrzyma kolosalne odszkodowanie

21
Podziel się

Rodzina 53-latka zastrzelonego omyłkowo przez samolot F-16 otrzymała gigantyczne odszkodowanie. Po niespełna dwóch latach od złożenia pozwu sprawa znalazła swój finał. Poszkodowanym wypłacono 25 milionów dolarów.

Zabił go wojskowy samolot. Rodzina otrzyma kolosalne odszkodowanie
Mężczyznę spotkała ogromna tragedia (Pikist)
bDgAzfnp

Gigantyczne odszkodowanie otrzymała rodzina zabitego mężczyzny. 53-letni Charles Holbrook został omyłkowo zastrzelony przez uczącego się pilota samolotu wojskowego F-16. Do zdarzenia doszło w bazie sił powietrznych Holloman w amerykańskim stanie Nowy Meksyk. Niestety strzał trafił w głowę 53-latka, nie dając mu szans na przeżycie.

Zdruzgotana Belen Holbrook w grudniu 2018 roku złożyła pozew o bezprawną śmierć. Zrobiła to w imieniu swoim i córki pary. Wdowa żądała 24,6 tys. dolarów odszkodowania. Niespełna dwa lata później sprawa znalazła swój finał. 14 sierpnia sędzia Stephan Vidmar poinformował rodzinę telefonicznie o wygraniu sprawy, a co za tym idzie o wypłaceniu im tych środków.

bDgAzfnr

Siły Powietrzne USA wzięły na siebie odpowiedzialność za wyrządzoną krzywdę. Instruktor wraz z uczniem zostali opisani w sprawie jako "niezidentyfikowani". Charles Holbrook udał się do bazy w sprawach służbowych. Miał zademonstrować urządzenie do obrazowania laserowego dla holenderskich sił powietrznych. Holbrook był podoficerem Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych.

Boeing 737 MAX ponownie w powietrzu

bDgAzfnS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(21)
Fat
2 tyg. temu
"Poszkodowanym wypłacono 25 milionów dolarów." "Wdowa żądała 24,6 tys. dolarów(...)poinformował rodzinę telefonicznie o wygraniu sprawy, a co za tym idzie o wypłaceniu im tych środków" OCB?
ewa
2 tyg. temu
Nie komentuje anonimowych twórców paszkwili
gosc
2 tyg. temu
u nas sprawa trwała by z 20 lat na końcu rodzina musiałaby zapłacić odszkodowanie wojsku
bDgAzfnT
Taaa
2 tyg. temu
Samolot zastrzelił ? Ilu ludzi zastrzelił AK 47 !
heh
2 tyg. temu
Kolejny art. do gie anonimowej GG. Poszkodowana chciała tysiące i wygrała te miliony. Znowu rzetelne ciennikarstwo...
Najnowsze komentarze (21)
gosc
2 tyg. temu
Nigdy nie zrozumiem dlaczego pracodawca ma ponosić odpowiedzialność za czyny pracownika, który przecież ma swój umysł. Może odpowiadać za zaniedbanie, za niesprawny sprzęt, ale nie za to, że ktoś zrobił coś głupiego, albo że instruktor nie pilnował należycie ucznia. To tak jakbym ja zabiła na drodze pieszego i producent auta miałby wypłacić odszkodowanie rodzinie trupa.... IDIOTYZM. Odszkodowanie się należy, ale ze strony SPRAWCY a nie pracodawcy, bo co to za kara dla sprawcy, skoro płaci ktoś inny a nie on sam??? Żadna kara.
adaM
2 tyg. temu
Pierwsi dziennikarze po zdalnym nauczani już piszą. Poziom ucznia 5 klasy Szkoły Podstawowej.
aquadihi
2 tyg. temu
" Wdowa żądała 24,6 tys. dolarów odszkodowania" aha....
aqua
2 tyg. temu
"Zastrzelił go F-16. Gigantyczne odszkodowanie dla rodziny" a nie zastrzelił go pilot F-16 ?co bierzecie w tym O2.pl ??
Don G
2 tyg. temu
GG i wszystko jasne
Enrike
2 tyg. temu
Brawo Sądy w Ameryce zwielokrotniają odszkodowania, a Sądy w Polsce z 24 tyś zrobiłyby 240 zł.
⭐RANDKI⭐
2 tyg. temu
🔴🔴🔴Jesteś singlem? Masz ochotę poznać jakąś śliczną dziewczynę? Sprawdź chętne i atrakcyjne kobiety z Twojego miasta i okolic na 𝗭𝗡𝗔𝗠𝗖𝗜𝗘.𝗣𝗟
Adaś
2 tyg. temu
Facet to miał szczęście jest prawdopodobnie jedynym człowiekiem w historii zastrzelonym z takiego działa w każdym razie nie słyszałem żeby myśliwce standardowo ostrzeliwały piechotę
bDgAzfnL
Marzena
2 tyg. temu
Zastrzelił go F16... Zabił go samolot... Chciałabym zobaczyć symulację takiego wypadku
Janek
2 tyg. temu
Tez bym sie zabil zeby wygrac 25 milionow
Wuki
2 tyg. temu
Samolot f16 trzeba przesłuchać i wydać ostrą grzywne. Ostatecznie samolot musi być rozstrzelany
TV_news
2 tyg. temu
"Charles Holbrook udał się do bazy w sprawach służbowych. Miał zademonstrować urządzenie do obrazowania laserowego dla holenderskich sił powietrznych"... Daylymail napisał (tłumaczenie) `` (Uczeń-pilot) albo nie rozpoznał, albo błędnie zinterpretował istotne informacje na swoim wyświetlaczu heads-up, tj. Że na jego wyświetlaczu nie było obrazu punktu sterującego i celownika laserowego '' - czytamy w aktach sądowych. Gdy uczeń i instruktor wierzyli, że śledzą ten sam prawidłowy cel, wydano polecenie strzelania. Uczeń nacisnął spust, podczas gdy nos samolotu był wycelowany w (punkt obserwacyjny) i wysłał 155 sztuk amunicji działka Vulcan w stronę załogi naziemnej, wysadzając wypożyczony samochód i uderzając Chucka Holbrooka w głowę pociskiem 20 milimetrów ”.
Vladivostock
2 tyg. temu
To ile w końcu dostała tej kasy? Ile by to nie było, to życia ukochanej osobie nie zwróci. Ale czy w artykule jest błąd?
Taaa
2 tyg. temu
Samolot zastrzelił ? Ilu ludzi zastrzelił AK 47 !
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić