Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 
aktualizacja 

Zaginięcie Madeleine McCann. Adwokat głównego podejrzanego stawia ultimatum

12

Prokuratura nie ustaje w wysiłkach, aby zgromadzić dowody na udział Christiana Brucknera w porwaniu Madeleine McCann. Jednak mimo wielu starań wciąż nie dysponuje wystarczającym materiałem, aby rozpocząć proces. Ta sytuacja zniecierpliwiła adwokata głównego podejrzanego.

Zaginięcie Madeleine McCann. Adwokat głównego podejrzanego stawia ultimatum
Christian Bruckner pozostaje głównym podejrzanym w sprawie zaginięcia Madeleine McCann (Getty Images, Handout , Handout)

Obrońcą Christiana Brucknera jest Friedrich Fulscher. Główny podejrzany w sprawie Madeleine McCann korzysta również z pomocy brytyjskich prawników.

Zaginięcie Madeleine McCann. Prawnik Christiana Brucknera traci cierpliwość

Friedrich Fulscher ujawnił swoje oczekiwania wobec prokuratury w rozmowie z mediami. Prawnik zażądał ujawnienia wszystkich dowodów, które zgromadzono przeciwko jego klientowi.

Niemiecka prokuratura mogłaby położyć kres tej teorii, gdyby w końcu wyłożyła swoje karty na stół. Byłoby to sprawiedliwe wobec podejrzanego (Christiana Brucknera – przyp. red.) i rodziców (Madeleine McCann – przyp. red.) – obie strony mogłyby samodzielnie ocenić, czy uważają te dowody za solidne – wyjaśnił Friedrich Fulscher w rozmowie z "The Sun".
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Jeżeli prokuratorzy nie wyrażą na to zgody, Friedrich Fulscher będzie domagał się oddalenia podejrzeń od jego klienta. Według ustaleń "The Sun" niemieccy detektywi, którzy pracują przy sprawie Madeleine McCann, coraz bardziej obawiają się klęski śledztwa.

Niemieccy detektywi są zaniepokojeni, że wiele z sukcesów, jakie osiągnęli w ciągu następnych dni i tygodni po tym, jak udział Christiana Brucknera został po raz pierwszy ujawniony, zostało zaprzepaszczonych – przyznał anonimowy informator "The Sun".
Zobacz także: Zobacz też: Zaginięcie Madeleine McCann. Teoria prywatnego detektywa
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić