Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Zaginięcie Madeleine McCann. Podejrzane znalezisko w aucie rzekomego porywacza

2

Trwa poszukiwanie dowodów i świadków, dzięki którym udałoby się powiązać Christiana B. z porwaniem Madeleine McCann. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że to własnie 43-latek mógłby stać za zniknięciem Angielki. Czy rzeczy znalezione cztery lata w jego kamperze mają związek ze sprawą?

Zaginięcie Madeleine McCann. Podejrzane znalezisko w aucie rzekomego porywacza
Los Madeleine McCann nadal pozostaje zagadką dla rodziny i śledczych (Getty Images, Handout)

W 2016 roku Christian B. był podejrzewany o porwanie innej małej dziewczynki - Ingi Gehricke. Inga zniknęła w trakcie rodzinnego pikniku w lesie.

W chwili zaginięcia Inga miała pięć lat. Według ustaleń Spiegel TV 43-latek pod wpływem alkoholu chwalił się znajomemu, że jego kamper jest idealnym miejscem do ukrywania "narkotyków i dzieci".

Możesz przewozić dzieci w tej przestrzeni (w kamperze - przyp. red). Narkotyki i dzieci, możesz przewozić je w tym kamperze, (...) w tej przestrzeni nikt nie może ich znaleźć, nikt cię nie złapię - cytuje rzekome słowa Christiana B. Spiegel TV.
Zobacz także: Zobacz też: Zaginięcie Madeleine McCann. Teoria prywatnego detektywa

Zaginięcie Madeleine McCann. Co znaleziono w kamperze Christiana B.?

W kamperze Christiana B. znaleziono materiały przedstawiające wykorzystywanie seksualne dzieci. Było to ponad 8 tysięcy filmów oraz zdjęć. 43-latek posiadał również dziecięcy kostium kąpielowy.

Ostatecznie Christian B. nie został oskarżony o porwanie Ingi Gehricke. Jednak wątek kampera powrócił przy okazji śledztwa w sprawie zaginięcia Madeleine McCann.

Sam 43-latek odmawia przyznania się do popełnienia zarzucanego czynu. Prokuratorzy twierdzą, że dysponują dowodami na jego winę. Wciąż nie są one jednak wystarczające, by sąd mógł wydać decyzję o skazaniu Christiana B.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić