Zaginięcie Madeleine McCann. Ujawniono, co napisał podejrzany o jej porwanie

3

Madeleine McCann to bohaterka prawdopodobnie najgłośniejszego zaginięcia na świecie. Przedstawiciele niemieckiej prokuratury podejrzewają, że za porwanie dziewczynki odpowiada Christian Brueckner. Opinia publiczna poznała treść listu, który napisał z więzienia.

Zaginięcie Madeleine McCann. Ujawniono, co napisał podejrzany o jej porwanie
Czy to odsiadujący obecnie karę więzienia Niemiec jest odpowiedzialny za zniknięcie Madeleine? (YouTube, Get The Facts)

Madeleine McCann zaginęła 3 maja 2007 roku. Córka Kate i Gerry’ego McCann, małżeństwa brytyjskich lekarzy, do dziś nie została odnaleziona. Nie wiadomo również, kto odpowiada za zniknięcie dziewczynki oraz jaki spotkał ją los.

Madeleine McCann. Czy porwał ją Christian Brueckner?

Jak informuje portal Independent, niemieccy prokuratorzy podejrzewają o porwanie dziewczynki Christian Brueckner. Jednak mimo wysiłków śledczym do dziś nie udało się zdobyć na tyle silnych dowodów na winę 45-latka, by przedstawić mu akt oskarżenia, nie mówiąc o rozpoczęciu procesu sądowego.

Teraz doszło do ujawnienia treści listu, który Christian Brueckner wysłał z więzienia. 45-latek odsiaduje obecnie karę za napaść seksualną oraz pobicie, których ofiarą padła turystka z Portugalii. Zacytowany przez media list był tylko jednym z całej serii wiadomości, jakie Brueckner wysłał w trakcie odbywania wyroku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Zaginięcie Madeleine McCann. Teoria prywatnego detektywa

Jak wynika z treści listu, to nie Christian Brueckner – a przynajmniej tak usiłuje wykazać sam 45-latek – dopuścił się porwania małej Brytyjki. Odsiadujący wyrok za napaść seksualną Brueckner wyrażał oburzenie faktem, że "cały świat" wierzy w jego winę. Podkreśla także, że nigdy nie dojdzie do procesu w tej sprawie, ponieważ nie istnieją dowody, by miał coś wspólnego ze skrzywdzeniem dziewczynki.

Nigdy nie uda wam się wyobrazić, jak to jest, kiedy cały świat wierzy, że jesteście mordercą dzieci, a tak nie jest. Już dawno temu usłyszałem, że prokuratura zamknie sprawę Maddie, bo nie znaleźli nawet skrawka dowodu. Nigdy nie dojdzie do procesu – cytuje treść listu brytyjski portal MailOnline.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić