Zajrzał przez okno domu i zdębiał. Leżał na podłodze, miał 3,5 metra

4

Robotnik pracujący przy świeżo wybudowanym domu na Florydzie przez chwilę musiał poczuć się jak w horrorze. Gdy zajrzał przez okno do środka, ujrzał "dzikiego lokatora". Był nim ogromny, prawie 4-metrowy aligator. "Darmowy zwierzak przy zakupie domu. Co za okazja" - żartują internauci. Budowlańcom nie było jednak do śmiechu.

Zajrzał przez okno domu i zdębiał. Leżał na podłodze, miał 3,5 metra
Aligator schował się w sypialni (Facebook)

Nietypowego odkrycia dokonano w tym miesiącu w luksusowej dzielnicy Florydy Babcock Ranch, gdzie za dom trzeba zapłacić nawet 1,5 miliona dolarów. Jeden z budynków miał w swojej "ofercie" niecodzienny "bonus". Gigantycznego aligatora.

Bardzo dziki lokator

Niebezpiecznego intruza dostrzegł mężczyzna montujący rolety w niedawno wybudowanym domu, który wkrótce miał zostać sprzedany. Około 3,5-metrowy gad chował się w rogu przestronnej sypialni. Robotnik natychmiast zawiadomił kierownika budowy i wkrótce na miejsce przybyła pomoc.

Do spacyfikowania zwierzęcia potrzebnych było aż dwóch profesjonalnych traperów. Mężczyźni musieli rozmontować drzwi tarasowe i wyciągnąć aligatora na patio. Użyli do tego specjalnej liny, którą przywiązali do szyi gada. Zwierzę stawiało silny opór, ale w końcu udało się wydostać je na zewnątrz. Traperzy wywieźli aligatora na dziki, niezamieszkały przez ludzi teren.

Uważa się, że aligator, szukając schronienia, wszedł niepostrzeżenie do pralni, a później pospacerował sobie po domu. Wiatr zamknął za nim drzwi i zwierzę zostało uwięzione w budynku. - Wszedł do każdego pokoju i odcisnął swoje piętno - powiedział kierownik budowy Matthew Goodwin dla "McClatchy News". Zwierz spowodował szkody o wartości ok. 2,5 tys. dolarów.

Choć samo zdarzenie było dość przerażające i niebezpieczne, wideo z akcji, które trafiło do mediów społecznościowych, rozbawiło internautów. Niektórzy dostrzegli w nim dobrą okazję do żartów.

Tak jakby ceny tych domów nie były wystarczająco przerażające - skomentowała jedna z osób pod nagraniem z Florydy.
Darmowe zwierzę domowe przy zakupie domu. Co za okazja - zażartował inny internauta.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Zwierzęta przypominają o sprzątaniu lasu. Nagranie z Wigierskiego Parku Narodowego
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić