Zamienili koszyki i ruszyli do wyjścia. Koszykowa akcja zakończona interwencją policjantów
Pan był z kolegą. Kolega zapakował alkohol do koszyczka. Zamienili się koszyczkami i ten pan wyjechał – relacjonował pracownik sklepu, który przyłapał mężczyzn na gorącym uczynku.
Cała historia brzmiała jak dobrze przećwiczony scenariusz, a nie przypadkowy impuls. Stąd pytanie funkcjonariuszki, czy to pierwsza taka "akcja". Mężczyzna zapewniał, że tak.- - Pierwszy raz dziś? – zapytała policjantka, nie dając wiary jego zapewnieniom.
Czy rzeczywiście był to ich "pierwszy raz"? Jak zakończyła się interwencja w Nowym Tomyślu? Odpowiedź w programie "Policjanci z sąsiedztwa".
Absolwentka filologii polskiej, której największą pasją są słowa. Od 2018 roku pracowałam jako copywriterka. Od 2024 roku związana z o2.pl. Kiedy nie piszę, chętnie sięgam po książki, bo to nie tylko świetny sposób na relaks, ale i rozwijanie wyobraźni. Żaden temat nie jest dla mnie niważny — wierzę, że każdy zasługuje na uwagę i warto mu się przyjrzeć z otwartością. Napisz do mnie anna.wajs-wiejacka@grupawp.pl.