o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Jan Manicki
|

Żona spaliła mu jacht. Była o niego zazdrosna

42
Podziel się

W porcie w Darłowie doszło do pożaru prywatnego jachtu. Łódkę w akcie desperacji podpaliła żona właściciela. Nie podzielała jego żeglarskiej pasji.

Żona spaliła mu jacht. Była o niego zazdrosna
W Darłowie zazdrosna żona spaliła mężowi jacht (Zrzutka.pl)
bELpcnAl

W woj. zachodniopomorskim zazdrosna żona spaliła mężowi jacht. Łódź zacumowana była w darłowskim porcie. Kobieta oblała ją benzyną, a następnie podpaliła.

Żona spaliła mu jacht. Z zazdrości

Pan Rafał od wielu lat jest zapalonym regatowcem, jako członek Darłowskiego Jacht Klubu uczy żeglarstwa dzieci oraz młodzież. Długi czas mężczyzna nie posiadał jednak swojego jachtu. Kiedy udało mu się go kupić, nie cieszył się nim zbyt długo.

bELpcnAn

Na początku roku mężczyzna kupił w okazyjnej cenie łódkę z przełomu lat 70. i 80. Żaglówka wymagała renowacji. Pan Rafał włożył w odnowienie jachtu sporo pracy.

Po kilku tygodniach udało się ukończyć prace przy żaglówce. Żeglarz zabierał na wspólne wypady swoich synów. Chłopcy zarazili się pasją taty.

Zainteresowań męża zdecydowanie nie podzielała jego żona. Miała pretensje o to, że mężczyzna nie spędza więcej czasu w domu. W końcu postanowiła sama "rozwiązać problem" żaglówki.

bELpcnAt
Miała trudniejszy okres w życiu. W akcie desperacji pojechała do mariny w Darłowie z kanistrem benzyny – napisał przyjaciel poszkodowanego.

Zniszczeniu uległ niemalże cały jacht. W działaniach gaśniczych brały udział 3 zastępy straży pożarnej. W wyniku pożaru nikt nie odniósł obrażeń.

Żona spaliła mu jacht. Przyjaciele zorganizowali zbiórkę.

Łódka nie była ubezpieczona, ponieważ była użytkowana wyłącznie przez żeglarza i jego synów. Właściciel nie widział potrzeby dodatkowego zabezpieczenia finansowego.

bELpcnAu

Kiedy o sprawie dowiedzieli się przyjaciele poszkodowanego, natychmiast postanowili coś z tym zrobić. Zorganizowali w jego imieniu zbiórkę pieniędzy w serwisie internetowym. Do tej pory zebrano 2 tys. z wymaganych 20 tys. złotych.

Żeglarze, pomyślcie jakbyście się poczuli, gdyby własna żona spaliła Wam jacht? – napisał organizator zbiórki.
bELpcnAv

Obejrzyj także: Wypadek w porcie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELpcnAO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(42)
Aqq
rok temu
A mógł siedzieć pod sklepem i pić piwo albo wódkę.
Sawa
rok temu
W miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone
Andrzeisko
rok temu
W takim przypadku policja ma prawo oskarżyć żonę o celowe zniszczenie mienia oraz o zwrot kosztów straży pożarnej. Koszty spowodowane celowym zniszczeniem nie są pokrywane przez ubezpieczalnię. Jestem pewien, że żonie na przyszłość odechce się bawić zapałkami.
bELpcnAP
razor
rok temu
nie ubezpieczyl ? ubezpieczeie musi byc zawsze jak OC w aucie a jak by z jego winy zderzyl sie z innym jachtem ?
123
rok temu
Jeśli po wykonaniu tzw obowiązków miał czas na hobby to się chwali i żona wymaga otrzeźwienia .jeśli obowiązki spadały na żonę a panowie uprawiali żeglarstwo i relaks to otrzeźwieć powinien właściciel łodzi .
inka
rok temu
Teraz to już chyba była żona
Leon
rok temu
zamiast podpalać jacht który jej mąż kupił za ciężko zarobione pln ta żona może znalazłaby własną pasje!!!! na miejscu tego faceta to chyba dałbym sobie spokój z taką żoną!!!!
mmn
rok temu
a Cimoszewicz mówił, że trzeba się ubezpieczać !
pff
rok temu
Teraz ma 100% powod do rozwodu z nia a jezeli byla zdolna do podpalenia to do czego jeszcze jest zdolna ?
kolczyk
rok temu
a ja lubie takie ostre kobiałki...
afrykaner
rok temu
nie podzielam działań Knesetu z Wiejskiej,czy mam go spalić?
myza
rok temu
Rozwód, podział majątku , z jej majątku odjąć wartość spalonego jachtu. Zlicytować ją bez litości.
przytulania
rok temu
Zamiast palić jacht trzeba było porozmawiać z mężem, że potrzebuje żeby spędzał z nią więcej czasu. Skoro mąż zabierał na wypady synów miała chatę tylko dla siebie - można leżeć i pachnieć, maseczka, pedicure, manicure, pełen relaks. Mogła zająć się sobą, bo po takiej akcji zakładam, że żadnych pasji nie ma. Kocham mojego męża, cieszę się jak jest w domu, ale jak go nie ma to nie siedzę i nie płaczę, bo mam co robić - gram na konsoli albo na komputerze, oglądam seriale dokumentalne, szydełkuję albo robię na drutach.
bELpcnAH
Znawca żony
rok temu
Miała trudny okres,ha,ha.Moja się godzi n a moje pasje a jedną z nich jest codzienne puk puk żoneczkę i na żaglówki lub w szybowce mam zezwolenie.Jeżeli wypływa na dłużej powiększamy ilość pułk pułk.Proste?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić