Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Była w ciąży prawie 12 lat. Nie uwierzycie, jak wygląda teraz jej ciało

42

Kora Duke jest mamą ośmiorga dzieci. W ciąży była dziewięciokrotnie. Policzyła, że w sumie była w ciąży przez dwanaście lat. Gdy jednak ludzie widzą ją na ulicy, przecierają oczy ze zdumienia. Kobieta ma figurę nastolatki i wygląda jak... starsza siostra swoich dzieci.

Była w ciąży prawie 12 lat. Nie uwierzycie, jak wygląda teraz jej ciało
Mama (Instagram)

Kora Duke jest mamą ośmiorga dzieci. Przygody swojej licznej rodziny pokazuje na mediach społecznościowych.

Wygląda jak nastolatka

Ludzie są jednak pod wrażeniem nie tylko zaangażowania kobiety w wychowywanie radosnej gromadki, ale również tym, jak wygląda.

Jak wiadomo, ciąża zmienia ciało kobiety. A dziewięć ciąż? Duke powinna wyglądać zupełnie inaczej niż przed nimi. A tak się jednak nie dzieje. Mama może pochwalić się figurą, której z pewnością może pozazdrościć jej niejedna nastolatka.

Kora ma również dystans do swojego wieku i zdaje się, że też dużą świadomość tego, jak wygląda. Na jednym z zabawnych nagrań, jakie opublikowała na Instagramie, możemy zobaczyć, jak ta w niekonwencjonalny sposób odpowiada na pytanie odnośnie swojego wieku.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Siedemnaście - stwierdziła.
Od ilu lat masz siedemnaście? - dopytywał jeden z komentujących.
Od dwudziestu dwóch - odpowiedziała kobieta.

Kobieta podliczyła, że niemal jedną trzecią życia spędziła na... byciu w ciąży. - Właśnie zdałam sobie sprawę, że byłam w ciąży przez niemal dwanaście lat - ogłosiła niedawno w mediach społecznościowych.

Jedną z ciąż straciła. Do dziś jednak uważa, że jest mamą tak naprawdę dziewięciorga pociech. W przeszłości miała też liczne problemy zdrowotne.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Po ostatniej ciąży dowiedziałam się, że jestem w stanie przedcukrzycowym i zaczynam mieć problemy z tarczycą. Miałem też dużo problemów z biodrami i dolnymi partiami pleców. Moje zdrowie się posypało, musiałam się pozbierać i odbudować swoją odporność i siłę - mówiła w wywiadzie dla "DailyStar".

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić