„Już mnie nie ma”. Wzruszająca opowieść ojca i córki w Remoncie w prezencie
W jednym z odcinków programu "Remont w prezencie" pojawiła się Ola wspólnie z najbliższymi. Młoda kobieta wyprowadziła się już z rodzinnego domu, co bardzo mocno przeżył jej ojcem, dla którego dziewczyna była oczkiem w głowie od najmłodszych lat. Moment, w którym dowiedział się, że Ola zaczyna nowy etap życia, zapamiętał na zawsze. „Wysłała mi sms-ikiem informacje, że »już mnie nie ma«. I pamiętam, musiałem wtedy wyjść z pracy i tak troszeczkę złapać dodatkowego tlenu, bo czegoś zabrakło w tym jednym momencie, w tej jednej chwili” – wspomina ze wzruszeniem tata, który przez długi czas nie był w stanie nawet wejść do pokoju córki. To właśnie z myślą o nim Ola postanowiła zrobić coś wyjątkowego – zaprosiła ekipę programu, by wspólnie odnowić jedno z pomieszczeń w domu rodziców. Które dokładnie? Tego dowiecie się, oglądając poniższe nagranie. Program powstał w 2020 roku. Zobacz więcej w Telewizji WP.
Absolwentka filologii polskiej, której największą pasją są słowa. Od 2018 roku pracowałam jako copywriterka. Od 2024 roku związana z o2.pl. Kiedy nie piszę, chętnie sięgam po książki, bo to nie tylko świetny sposób na relaks, ale i rozwijanie wyobraźni. Żaden temat nie jest dla mnie niważny — wierzę, że każdy zasługuje na uwagę i warto mu się przyjrzeć z otwartością. Napisz do mnie anna.wajs-wiejacka@grupawp.pl.