Ksiądz z TikToka ujawnił prawdę o kobietach. Jak jest na pielgrzymkach?

220

Ks. Rafał Główczyński, szerzej znany w mediach społecznościowych jako "Ksiądz z osiedla", jest obok ks. Sebastiana Picura jedną z gwiazd polskiego TikToka. Tym razem duchowny był gościem podcastu "Bez Tajemnic". Tam zdradził tajemnicę, jak kobiety zachowują się na pielgrzymkach.

Ksiądz z TikToka ujawnił prawdę o kobietach. Jak jest na pielgrzymkach?
Ksiądz z TikToka ujawnił prawdę o kobietach (T, TikTok)

Ksiądz Rafał Główczyński, znany jako "Ksiądz z osiedla", jest jedną z gwiazd polskiego TikToka. Duchowny pokazuje na swoim profilu, jak wygląda jego codzienne życie. Często żartuje ze stereotypów na temat księży. Robi to w sposób humorystyczny, a do wielu tematów związanych z Kościołem katolickim podchodzi z godnym podziwu dystansem.

Rafał Główczyński nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów. W przeszłości skomentował m.in. słowa papieża Franciszka na temat wojny w Ukrainie. Jego słowa są inspiracją dla wielu młodych osób.

Tym razem duchowny poruszył bardzo ciekawy temat. Był gościem podcastu "Bez Tajemnic". Tam zdradził tajemnicę, jak kobiety zachowują się na pielgrzymkach. Dla niektórych może to być duże zaskoczenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: WP News wydanie 12.03, godzina 11:50
Pielgrzymka to jest taki babiniec, gdzie każda wolna kobieta szuka męża. Chłopaków jest tam garstka. Pewnego razu była modlitwa różańcowa, gdzie właśnie podawało się intencje. No tam było: "o dobrego męża", "o dobrego męża", "dobrego męża" - powiedział humorystycznie Główczyński.

A jak wyglądają jego relacje z kobietami? Podczas podcastu przyznał, że często musi uważać co mówi, bo jego słowa są odbierane "dwuznacznie".

Gdzie można spotkać duchownego?

Kapłan Rafał Główczyński należy do zgromadzenia zakonnego księży salwatorianów. Pracuje jako wikariusz w jednej z parafii, uczy też nastolatków religii w szkole. Trzyma pieczę nad Ruchem Młodzieży Salwatoriańskiej, zrzeszającej uczniów z placówek ponadpodstawowych.

Prowadzi m.in. kanał na TikToku o nazwie @ksiadz_z_osiedla, gdzie aktualnie śledzi go już ponad 122 tysięcy internautów. Profil polubiono zaś 2,8 mln razy.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić