Poszła do ginekologa. Lekarz uciekł na jej widok

14

Lilly Dennis na swoim koncie na TikToku opowiedziała o nietypowej wizycie u ginekologa. Lekarz, który ją przyjmował w zastępstwie za innego specjalistę, nagle uciekł z gabinetu. Okazało się, że miał ważny powód.

Poszła do ginekologa. Lekarz uciekł na jej widok
Lily opowiedziała nietypową historię. (Tiktok)

Lilly Dennis wyjaśniła, że wybrała się na wizytę do swojej ginekolożki, ale już na miejscu dowiedziała się, że lekarka nie jest dostępna. TikTokerce zaproponowano innego specjalistę, na co się zgodziła. W oczekiwaniu na wizytę rozmawiała z pielęgniarką i nie przeczuwała, co się zaraz wydarzy.

Ginekolog uciekł na jej widok

Była tak miła, że rozmawiałyśmy o wielu osobistych rzeczach. Powiedziała mi nawet, że jest zaręczona, a ja nie kryłam ekscytacji i żartowałam, że koniecznie musi zaprosić mnie na ślub - opowiada pacjentka.

Chwilę później Lily doznała ogromnego szoku. Zobaczyła, że lekarz idący w jej stronę to jej były partner - Ryan. Para rozstała się wiele lat temu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sylwia Nowak miesiąc temu urodziła. Zamierza ochrzcić dziecko? "Kościół to jest jakby osobna sprawa"
Siedziałam na fotelu ginekologicznym w papierowej sukience, moje ubrania i bielizna leżały złożone na krześle. Co gorsza, on początkowo mnie nie poznał. Przedstawił się po nazwisku, a ja oniemiałam. Powtórzyłam jego imię, a on wciąż mówił, że jest doktorem - mówiła tiktokerka.

Kobieta nie mogła uwierzyć, że Ryan jej nie poznaje. Wtedy postanowiła przypomnieć, kim jest. Lekarz doznał szoku i natychmiast wyszedł. Do gabinetu już nie wrócił.

Pielęgniarka przyszła do Lily i wyjaśniła, że Ryan został wezwany na pilną operację. TikTokerka mogła jednak zostać przyjęta przez innego lekarza. "Ryan nie wytrzymał" - dodała.

Co więcej, Lily dowiedziała się, że pielęgniarka, z którą tak miło jej się rozmawiało, jest zaręczona właśnie z Ryanem. Chociaż była w szoku, nie zdenerwowała się tą sytuacją. Kilka lat wcześniej miała jednak żal do byłego partnera, ponieważ porzucił ją z dnia na dzień, bez słowa wyjaśnienia.

Nie miałam od niego żadnej wiadomości. Nie wiedziałam, co się stało i za wszelką cenę próbowałam go znaleźć. Szukałam wyjaśnień u rodziny i bliskich. Przeszukałam internet na tyle, ile było to możliwe, ale nie było wtedy jeszcze mediów społecznościowych - dodała tiktokerka.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić