aktualizacja 

Skandal w szkole. Nauczycielka wyśmiała imię ucznia, matka płakała

277

Kiedy syn jednej z mieszkanek Wielkiej Brytanii rozpoczął swoją przygodę edukacją, była z niego bardzo dumna. W dodatku dobrze sobie radził w nowej sytuacji. Cała radość przepadła jednak, gdy okazało się, że nauczycielka wyśmiewa się z imienia jej dziecka.

Skandal w szkole. Nauczycielka wyśmiała imię ucznia, matka płakała
Uczeń został okrutnie potraktowany przez nauczycielkę. Gdy jego matka dowiedziała się o wszystkim, popłakała się (Getty Images)

Skandaliczne zachowanie nauczycielki wyszło na jaw dzięki cioci chłopca. Siostra Brytyjki przyszła odebrać z placówki edukacyjnej dwoje własnych dzieci i przy okazji miała zabrać także siostrzeńca. Już na miejscu przypadkowo usłyszała rozmowę, która głęboko nią wstrząsnęła.

Nauczycielka wyśmiewała się z ucznia. Matka chłopca popłakała się

Ciocia malucha podsłuchała pod drzwiami klasy, jak dwie nauczycielki rozmawiają na temat jej siostrzeńca. Jedna z nich zaczęła wyśmiewać się z imienia chłopca, przekonując koleżankę z pracy, że pasuje ono wyłącznie psu, a nie dziecku.

Kobieta postanowiła nie zachowywać zdobytych informacji dla siebie i czym prędzej udała się do swojej siostry. Zrelacjonowała jej, co usłyszała, a kiedy mama chłopca dowiedziała się o przykrej sytuacji, zaczęła płakać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Rodzice oburzeni postawą nauczycielki. Zobaczyli, co dzieje się w szkole.

Rozczarowanie mamy chłopca było tym większe, że bardzo dobrze odnajdywał się w szkole. Nie tylko poznał wielu kolegów, ale ogromnie polubił swoją nauczycielkę. Miało się jednak okazać, że żartowała ona sobie z podopiecznego w rozmowach z innymi pracownikami placówki edukacyjnej. Potwierdziła to m.in. ciocia dziecka.

Był podekscytowany pójściem do szkoły. Naprawdę lubił swoją szkołę i poznał w niej wielu przyjaciół, o których chętnie opowiadał i z którymi lubił spędzać wolny czas. Po pierwszym tygodniu szkoły czuł się zadowolony, poznał też nowych przyjaciół. Mówił, że bardzo lubi swoją nową nauczycielkę – relacjonowała ciocia dziecka w rozmowie z "The Mirror".

Imię, które tak "rozśmieszyło" nauczycielkę, to Benji. Historia nabrała rozgłosu po tym, jak ciocia chłopca opowiedziała ją użytkownikom Reddita. Przyznała, że jej siostra jeszcze nie zgłosiła się w tej sprawie do dyrekcji szkoły, ponieważ martwi się, czy nie wpłynie to źle na dziecko.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić