aktualizacja 

Kobieta nagrana na imprezie. Jej ofiary nie miały o niczym pojęcia

332

Na TikToku pojawiło się wideo, które może być przestrogą dla mężczyzn. Pokazano na nim kobietę, którą nazwano "szminkową badytką". Bohaterka nagrania całowała po koszulkach nieświadomych mężczyzn, aby zostawić na ich ubraniach ślady.

Kobieta nagrana na imprezie. Jej ofiary nie miały o niczym pojęcia
Wideo podbija media społecznościowe (TikTok)

Niecodzienna praktyka została nagrana w australijskim Sydney. Podczas imprezy z okazji dnia św. Patryka w jednym z klubów pewna kobieta postanowiła zażartować sobie z niektórych mężczyzn. Imprezowiczka wybrała sobie na to wyjątkowo okrutny sposób. Jej wybryki zostały nagrane przez jej znajomego i opublikowane na TikToku.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Australijka została nazwana "szminkową bandytką". Na nagraniu wideo widać, jak bardzo bezwzględny był dowcip, którego ofiarą padli przypadkowi mężczyźni napotkani przez nią w klubie. Kobieta podchodziła do nich i niepostrzeżenie całowała ich w koszulki, pozostawiając na nich ślady od czerwonej szminki. "Zabawa" miała na celu stworzenie pozorów zdrady i konieczności tłumaczenia się ofiar przed swoimi partnerkami.

Pranksterka chciała upewnić się, że ślad po jej ustach będzie widoczny. W tym celu wybierała ofiary w białych koszulkach. Ponadto Australijka była niezauważalna dla swoich celów, tak samo jak znak szminki, który zostawiała na ich plecach.

"Zabawa" kobiety nie spodobała się internautom. Wiele osób wytknęło jej, że z pozoru niewinny dowcip może narobić komuś sporych problemów w związku. Ślad szminki na koszulce wygląda na niezbity dowód na zdradę, który ciężko wytłumaczyć. Ponadto brudząc ubrania mężczyzn szminką, imprezowiczka mogła je po prostu zniszczyć.

To straszne, mogła zrujnować wiele związków - skomentował jeden z internautów.
Zobacz także: Mieszane reakcje po przemówieniu Zełenskiego w Bundestagu. "Ich to przerasta"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić