aktualizacja 

Tak "zabezpieczała się" przed ciążą. Pielęgniarka była w szoku

234

Okazuje się, że edukacja seksualna i wiedza na temat antykoncepcji wciąż są w społeczeństwie na zbyt niskim poziomie. Pielęgniarka, która prowadzi swoje konto na Tik Toku, nie mogła uwierzyć w to, jak jedna z jej pacjentek próbowała uchronić się przed ciążą. Internauci również byli zszokowani jej historią.

Tak "zabezpieczała się" przed ciążą. Pielęgniarka była w szoku
Pielęgniarka podzieliła się w mediach społecznościowych wstrząsającą historią (TikTok)

Pielęgniarka, która na co dzień pracuje na oddziale ratunkowym i urazowym, opowiedziała w sieci niewiarygodną historię. Kobieta prowadzi profil na Tik Toku. Dzieli się tam szczegółami swojej pracy. Mimo że ma spore doświadczenie zawodowe, tym razem nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała.

Poprosiła o badanie. Pielęgniarka nie spodziewała się, co usłyszy

Pielęgniarka opowiedziała, jak podczas jednego z nocnych dyżurów przyszła kobieta, która poprosiła o badanie pod kątem chorób przenoszonych drogą płciową.

Za każdym razem, kiedy przychodzi młoda kobieta, która prosi o takie badanie, rutynowo prosimy o próbkę moczu, który wykorzystujemy do wykonania testu ciążowego - wyjaśniła pielęgniarka.

Podkreśliła, że wykonuje się go tylko dlatego, by upewnić się, czy kobieta nie jest w ciąży, ponieważ gdyby była i gdyby okazało się, że cierpi na pewne choroby, mogłoby to stanowić duże niebezpieczeństwo dla płodu.

Pacjentka podkreśliła jednak, że nie ma możliwości, by mogła zajść w ciążę. Pielęgniarka spytała ją, czy uprawia seks i czy się zabezpiecza. Kobieta potwierdziła, że jest aktywna seksualnie, nie zabezpiecza się, ale wyznała, że "używa chusteczek ciążowych".

Chroniła się przed ciążą chusteczkami do czyszczenia

Pielęgniarka była w szoku. Nie miała pojęcia, czym są takie chusteczki. Kobieta wyjaśniła, że podczas ostatniego pobytu tutaj, dwa miesiące wcześniej, zabrała pojemnik z chusteczkami, których używa się w szpitalu do sprzątania i korzystała z nich przed seksem i po.

Jak, według ciebie, chroni cię to przed ciążą? - spytała zaskoczona pielęgniarka. Kobieta odpowiedziała, że na etykiecie jest dziecko i symbol X, a więc oznacza to, że jeśli używasz tego produktu, nie możesz zajść w ciążę.

Zaskoczona pielęgniarka wyjaśniła jej, co naprawdę oznacza taki symbol. Mianowicie: że produkt nie jest odpowiedni dla dzieci. Internauci dopytywali w komentarzach, czy kobieta ostatecznie zaszła w ciążę. Okazało się, że nie, jednak była zarażona chorobami przenoszonymi drogą płciową. Miała także odparzenia przez używanie szpitalnych chusteczek.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: DFR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić