Tak się skończyła zabawa telefonem rodziców. Rachunek na 6,7 tys. zł

140

W Stanach Zjednoczonych doszło do niebywałej sytuacji, która może być nauczką dla innych. Niespełna dwuletni chłopiec podczas zabawy telefonem rodzica złożył zamówienie na meble w jednym ze sklepów internetowych.

Tak się skończyła zabawa telefonem rodziców. Rachunek na 6,7 tys. zł
Chłopiec złożył przez przypadek spore zamówienie (Facebook)

Dziecko bawiące się smartfonem rodzica to dość powszechny widok w dzisiejszych czasach. Dorośli pozwalają często swoim maluchom pograć w zainstalowane na telefonie gry, nie biorąc pod uwagę scenariusza, w którym ich podopieczny korzysta z urządzenia w niepożądany sposób. Niestety może do tego dojść, o czym przekonała się pewna rodzina z USA.

Na dzieci bawiące się telefonem rodziców należy szczególnie uważać, kiedy do urządzenia podpięte są konta bankowe lub karty płatnicze. Rodzina Kumarów wprowadziła się do nowego domu w USA i była w trakcie urządzania wnętrza. W przeglądarce internetowej na jednym ze smartfonów były otwarte zakładki z meblami, które brano pod uwagę do zakupu.

Wątpliwości pomógł rozwiać rodzicom 22-miesięczny syn. Dziecko złożyło zamówienie przez przypadek, bawiąc się smartfonem.

Rodzice chłopca byli zdziwieni, gdy z ich konta zniknęła zawrotna suma 1700 (6,7 tys. zł) dolarów. Zamówienie złożone przez malucha składało się głównie z krzeseł. Madhu Kumar nie ukrywał swojego zdziwienie, kiedy nagle pod jego dom podjechał samochód, a kilku mężczyzn zaczęło wyładowywać sporych rozmiarów kartony.

Rodzina ma w planach zwrot produktów. Sklep Walmart zapowiedział, że otrzymają zwrot pieniędzy.

Zobacz także: Mobbing w Senacie? Nowe informacje. Mamy komentarz z opozycji
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić