Kobieta wydała fortunę na wymarzony wygląd. Dziś trudno ją poznać

124

Jazmyne Day nie była zadowolona ze swojego wyglądu, więc oprócz zmiany nawyków, postanowiła zainwestować też w operacje plastyczne. Wydała na nie ok. 150 tys. zł.

Kobieta wydała fortunę na wymarzony wygląd. Dziś trudno ją poznać
Jazmyne Day przeszła spektakularną metamorfozę (East News, mediadrumworld/Jazmyne Day)

Jazymyne Day pochodzi z Walii i już jako nastolatka miała szereg kompleksów. W swoim wyglądzie dostrzegała mnóstwo wad, których nie była w stanie zaakceptować. Dzisiaj jest pewną siebie 27-latką, a to wszystko za sprawą metamorfozy, którą przeszła.

Metamorfoza Jazmyne Day

Przez wiele lat Jazmyne Day wzbraniała się przed drastycznymi zmianami. Ostatecznie do transformacji przyczyniło się pogarszające zdrowie psychiczne, spowodowane niepożądanym wzrostem masy ciała.

Kiedy Jazmyne nie radziła sobie z emocjami, zajadała je. Jeden z jej znajomych pewnego dnia obraźliwie skomentował jej wygląd. Day usłyszała z jego ust, że jest gruba. To zmotywowało ją do zmiany nawyków. Zaczęła regularnie ćwiczyć, odstawiła słodycze, a do diety włączyła dużą ilość warzyw.

W szybkim czasie Jazmyne osiągnęła zamierzony efekt: schudła i czuła się znacznie lepiej. Na tym jednak nie poprzestała.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Operacje plastyczne warte fortunę

Jazmyne Day stwierdziła, że chce jeszcze bardziej ulepszyć swoje ciało. Influencerka wydała ponad 150 tys. zł na operacje plastyczne, dzięki którym teraz czuje się dobrze we własnym ciele. Nie każdy jednak uważa, że efekt jest spektakularny.

Celebrytka chciała uzyskać ciało o kształcie klepsydry. W związku z tym znacznie powiększyła biust i podniosła pośladki. Teraz Jazmyne bardzo chętnie chwali się swoim ciałem w mediach społecznościowych pozując w skąpych strojach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Zobacz także: Izabela z "Królowych życia" o poprawianiu urody: "Zgadzam się ze stwierdzeniem, że nie ma ludzi brzydkich. Są tylko biedni"
Autor: PCE
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić