Zobacz, jak mieszka Grzegorz Krychowiak i jego zjawiskowa żona. Są zdjęcia

20

To jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy. Jego hobby to moda, a to przekłada się na piękne kadry. Celia Jaunat-Krychowiak lubi pozować w mieszkaniu, a Grzegorz Krychowiak często jest fotografem. Jak wygląda ich apartament?

Zobacz, jak mieszka Grzegorz Krychowiak i jego zjawiskowa żona. Są zdjęcia
Celia i Grzegorz Krychowiak (Instagram)

Grzegorz Krychowiak poznał Celię Jaunat, kiedy grał we Francji. Niedługo później zostali parą, a rok temu w święta postanowili się pobrać. Praktycznie od momentu, kiedy się poznali, są nierozłączni.

Mieszkają tam, gdzie kontrakt sportowy wypełnia piłkarz. Grzegorz Krychowiak grał w swojej karierze m.in. w Girodins Bordeaux, Stade de Reims, Sevilla FC, Paris Saint-Germain, West Bromwich Albion, a od 2018 roku jest zawodnikiem Lokomotiwu Moskwa.

Na stałe para mieszka więc w stolicy Rosji. Drugie mieszkanie mają w Paryżu, natomiast bywają też w Warszawie, ze względu na interesy i działalność oraz inwestycje Grzegorza Krychowiaka.

Ponieważ Celia Jaunat-Krychowiak kocha modę, to ta dominuje na jej Instagramie. Często fotki robione są w mieszkaniu, które jest bardzo luksusowe i eleganckie. Wzrok przykuwa szczególnie jadalnia.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nie brakuje też kadrów z innych pomieszczeń. Nie ma tu nadmiernego przepychu, ale klimat jest bardzo spójny. Widać, że para nie stawia na nowoczesność, ale woli raczej starsze meble, o których można mówić, że mają duszę.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Podobnie wygląda mieszkanie paryskie. Wysokie pomieszczenia oraz biało-złote wykończenia. Być może to właśnie tu po zakończeniu kariery piłkarz zdecyduje się zamieszkać na stałe.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na razie Grzegorz Krychowiak wypełnia kontrakt w Moskwie i dobrze się tam czuje. Przed nim również wyzwania w reprezentacji Polski. W nadchodzącym roku zagra w Euro 2021.

Zobacz także: Wynajmuje apartament z cudownym widokiem. "To jest wyrok śmierci"
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić