Beata Ścibakówna i Jan Englert obchodzą srebrne gody. Dzieli ich duża różnica wieku

14

Poznali się, gdy ona była jedną z wielu jego studentek. Englert robił ogromne wrażenie na aspirujących aktorkach, ale ze Ścibakówną zaczął się spotykać dopiero po jej studiach. To nie był łatwy związek, jednak przetrwał już 25 lat.

Beata Ścibakówna i Jan Englert obchodzą srebrne gody. Dzieli ich duża różnica wieku
Englert był wcześniej żonaty i doczekał się trójki dzieci (ONS.pl)

W tym roku Beata Ścibakówna i Jan Englert świętują srebrne gody, czyli 25. rocznicę ślubu. Co znamienne, 25 lat to także różnica wieku, jaka występuje między małżonkami. Początkowo nic nie zwiastowało, że z tej pary coś będzie. On był dużo starszy z żoną i trójką dzieci. Jednak strzała amora trafiła oboje i do dziś nie puściła.

Zobacz także: Ścibakówna o roli lesbijki: "Jesteśmy dość zamkniętym społeczeństwem"

Ścibakówna wspominała po latach, że ich pierwsze randki odbywały się w wielkiej tajemnicy. Ale ta "zakazana miłość" wkrótce przestała być sekretem. Coraz więcej osób domyślało się, że Ścibakównę i Englerta łączy coś więcej niż zwykła przyjaźń. A oni nie potrafili już dłużej zaprzeczać.

W pewnym momencie para zamieszkała razem, co oznaczało koniec jego małżeństwa z aktorką Barbarą Sołtysik. Ścibakówna bała się oskarżeń o rozbicie rodziny i reakcji swoich rodziców, którzy początkowo byli przeciwni temu związkowi. Jednak z czasem go zaakceptowali.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Para stanęła na ślubnym kobiercu stanęła w 1995 r. i od tamtego czasu razem idzie przez życie. W 2000 r. na świat przyszła ich córka Helena, która już poszła w ślady rodziców. Można ją oglądać w takich produkcjach jak "Diagnoza", "Imperium", "Znaki" czy "Wojenne dziewczyny".

Autor: PSK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić