Była ikoną lat 80. Zdziwicie się, jak teraz wygląda Kim Wilde

48

Kim Wilde to jedna z największych gwiazd lat 80. Jej piosenka "Kids in America" była hitem, który kojarzył każdy. Po kilku latach nagle zniknęła z show-biznesu, ale nie nigdy nie przestała śpiewać. Jak teraz wygląda słynna wokalistka? Jedno jest pewne - zaszła jedna, za to kolosalna zmiana.

Była ikoną lat 80. Zdziwicie się, jak teraz wygląda Kim Wilde
Kim Wilde była ikoną lat 80. (Licencjodawca)

Kim Wilde urodziła się 18 listopada 1960 roku w Londynie. Jest najstarszą córką wokalisty Marty’ego Wilde’a i Joyce Baker, która śpiewała i tańczyła w grupie The Vernon Girls. Kim śpiewanie ma zatem we krwi, co pokazywała już od najmłodszych lat.

Ikona lat 80.

Okazja do nagrania swojego własnego utworu nadarzyła się w 1980 roku. Kim miała wówczas 19 lat, a jej ojciec nagrywał swój kolejny album. Pewnego dnia nie mógł pojawić się w studio, ale żeby nie marnować zarezerwowanego terminu, poprosił swojego syna, żeby ten nagrał coś swojego.

Ricky nagrał tego dnia kilka piosenek. Jedną z nich był utwór "Kids In America", który zaśpiewała Kim. Demo trafiło do szefa wytwórni płytowej, który zachwycił się młodą wokalistką i zaoferował jej kontrakt.

Płyta powstała bardzo szybko. Ricky i mój tato napisali ją szybko, zrobiliśmy szybkie demo, szybko je zmiksowaliśmy, a utwory szybko wspinały się na listach przebojów – mówiła Kim Wilde magazynowi "Melody Maker".

Kim szybko zyskała ogromną popularność, ale nie była typową gwiazdą. Miała bardzo charakterystyczny styl i nigdy nie uśmiechała się do zdjęć. Nie podążała także za trendami i zawsze chadzała własnymi ścieżkami. Po kilku latach zniknęła ze sceny.

W latach 90. wzięła udział w rock-operze "Tommy", wystawianej na West Endzie. Tam poznała swojego przyszłego męża Hala Fowlera. Para szybko wzięła ślub, a niedługo później na świat przyszły ich dzieci Harry i Rose. Kim przyznała po wywiadach, że po prostu polubiła spokojne życie w zaciszu domowym.

Po latach Kim Wilde wróciła. Nigdy nie przestała śpiewać, a występy były jej największą pasją. W 2017 roku nagrała swój czternasty album "Here Come the Aliens". Dzięki temu Kim po 25 latach wróciła na listy przebojów. Album zebrał także wiele pozytywnych opinii od krytyków. Artystka powróciła także do koncertowania i pokazała, że mimo upływu czasu wciąż ma energię i ogromną charyzmę.

W maju 2021 Wilde potwierdziła, że z okazji 40-lecia na scenie wyda album. Składanka z największymi hitami, zatytułowana Pop Don't Stop pojawiła się jeszcze w tym samym roku. Po wielu latach Kim Wilde nadal wygląda zjawisko i regularnie koncertuje. Tak wygląda teraz.

Mimo upływu lat, nadal wygląda wspaniale. Zaszła też jedna zmiana, za to znacząca. Kim uśmiecha się do zdjęć!

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Doda szuka trzeciego męża. "Musi być stabilny finansowo"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić