Była pracownica ujawnia, co działo się w willi Hefnera. "Rozpieracz nóg"

304

Nie milkną echa głośnej rozmowy z Lisą Loving Barrett, która przez 12 lat pracowała z Hugh Hefnerem. Była pracownica opowiedziała m.in. o narkotykach stosowanych w rezydencji Playboya.

Była pracownica ujawnia, co działo się w willi Hefnera. "Rozpieracz nóg"
Hugh Hefner w 2009 roku (Wikimedia Commons)

Lisa Loving Barrett w szczerym wywiadzie dla A&E opowiedziała o pracy dla Hugh Hefnera. Amerykanka pracowała jako asystentka miliardera od 1977 do 1989 roku. W sieci pojawiły się fragmenty rozmów, które reklamują serię "Sekrety Playboya". Już w zapowiedziach można usłyszeć szokujące fakty.

Bliska pracownica opowiedziała o narkotykach w rezydencji Playboya. Okazuje się, że te był tam dostępne i powszechnie używane przez wiele osób. Według Barrett nie brakowało tam specyfiku Quaaludes, który nazwała "rozpieraczem nóg". Lek ten działał uspokajająco i był stosowany w leczeniu bezsenności i lęku. Uczestnicy imprez w ogromnym domu Hefnera mieli używać go przed stosunkiem seksualnym.

Barrett nazwała lek "złem koniecznym". Sonda Theodore, jedna z byłych dziewczyn Hefnera, również potwierdziła słowa byłej pracownicy. Dodała również, że sam multimiliarder udawał, że nie ma związku z narkotykami, jednak było to kłamstwo. Były króliczek opowiedział też o działaniu Quaaludes. Ten miał sprawiać, że "wszystko było przyjemne w dotyku".

Mężczyźni wiedzieli, że mogą sprawić, że dziewczyny zrobią wszystko, co tylko zechcą, jeśli dadzą im Quaalude - opowiedziała Theodore.
Zobacz także: Pegasus używany w Polsce. „Wracają metody z czasów PRL”
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić