aktualizacja 

Cezary Żak przyłapany. Tego nie da się wytłumaczyć

238

Paparazzi przyłapali Cezarego Żaka na łamaniu przepisów. Według "Super Expressu" w trakcie majówki gwiazdor serialu "Ranczo" miał palić folię, styropian, kartony czy plastiki. Za takie poczynania grozi wysoka kara grzywny, a nawet areszt.

Cezary Żak przyłapany. Tego nie da się wytłumaczyć
Cezary Żak (Instagram)

Trzy lata temu Cezary Żak przeprowadził się ze swoją żoną Katarzyną na Mazury. Para postanowiła kupić drewniany dom z dostępem do jeziora.

Jest on przepiękny. Stoi w otoczeniu wspaniałych krajobrazów. Para nie ukrywała, że celem było nabycie ekologicznego domu.

Debaty trwały długo. Chcieliśmy, żeby był to dom drewniany, energooszczędny. Żeby był nowoczesny, ale z nutą trochę wiejską, trochę prowansalską - podkreślała w jednym z wywiadów Katarzyna Żak.

Ekologia wcale nie taka ważna? Cezary Żak przyłapany

Miało być ekologicznie, a tymczasem w trakcie majówki Cezary Żak rozpalił na podwórku ognisko, do którego według świadka, do którego dotarł tabloid, miał dorzucać m.in. plastikowe śmieci.

Wrzucał do ognia styropian, plastiki, folie i wiele innych odpadków, które powinien posegregowane oddać do utylizacji. Dym i smród był nie do wytrzymania. Żak palił śmieci przez około godzinę - powiedział świadek zdarzenia, cytowany przez "Super Express".

Do sieci trafiły zdjęcia ukazujące poczynania aktora. Za takie zachowanie mógłby otrzymać grzywnę do 5 tys. zł lub nawet karę aresztu.

Zobacz także: Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichopek
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić