Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Doda zostanie jurorką "The Voice of Poland"? Może tak być

25

Doda wielokrotnie była "banowana" w różnych stacjach. Najbardziej związana zawsze była jednak z Telewizją Polską. Od jakiegoś czasu jednak nie miała tam niemalże wstępu. Za ten stan rzeczy obwiniała Joannę Kurską. Tuż po odejściu żony byłego prezesa stacji, zdołała znaleźć sobie miejsce u publicznego nadawcy. I wygląda na to, że będzie gościć tam częściej.

Doda zostanie jurorką "The Voice of Poland"? Może tak być
Doda (AKPA, AKPA)

Doda zawsze była mile widziana w Telewizji Polskiej. Gdy jednak na Woronicza pojawiła się Joanna Kurska, wokalistka musiała usunąć się w cień.

Jakaś paranoja, ban, zakaz, wyrzucanie mnie z TVP. Producenci mnie zapraszają na różne programy, a w ostatniej chwili dostają telefon z góry, że absolutnie nie. Jakim prawem? Płacę podatki na tę stację. Chcę fajnie występować, a ktoś psuje to przez swoje animozje urojone - mówiła Doda w rozmowie z "Plotkiem".

Niedawno żona byłego prezesa jednak pożegnała się ze swoim stanowiskiem. Co to oznacza dla Dody? Że niemal od razu wróciła na "stare śmieci". Pojawiła się w jednym z najnowszych odcinków "Szansy na sukces".

Pozdrawiam ze studia "Szansy na sukces". Pierwszy raz gościem byłam w 2005 roku, potem w 2010 i po 13 latach znowu mam ten zaszczyt. Lubię wracać tam, gdzie byłam już - napisała na Instagramie.

To jednak nie wszystko. Chodzą słuchy, że po ciepłym przyjęciu przez Marka Sierockiego, gwiazda może liczyć na awans. Po świetnym jurorskim występie w "Szansie na sukces" mówi się, że mogłaby zostać jurorką większego formatu.

"Super Express" podejrzewa, że udział w programie miał być dla Dody jedynie testem sprawdzającym, jak radzi sobie z ocenianiem innych. To z kolei może oznaczać, że TVP szykuje dla niej posadkę.

Czyżby miała dołączyć do obsady jurorskiej "The Voice of Poland"? Tego pewnie dowiemy się już wkrótce.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić