Dramat Agnieszki Pilaszewskiej. Gwiazda "Miodowych lat" w żałobie

13

To nie jest najlepszy czas dla gwiazdy popularnego sitcomu. Agnieszka Pilaszewska jakiś czas temu mówiła o słabej sytuacji finansowej a teraz los dotknął ją jeszcze bardziej - w szpitalu w Bełżycach zmarł jej tata, Ryszard.

Dramat Agnieszki Pilaszewskiej. Gwiazda "Miodowych lat" w żałobie
Agnieszka Pilaszewska (AKPA)

Kochana przez widzów telewizyjnych Alinka z "Miodowych Lat" w dobie pandemii przeżywa prawdziwy kryzys. Nie dość, że nie ma pracy i martwi się o swoje zdrowie to zła passa trzyma się także jej rodziny.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jesienią ubiegłego roku mama gwiazdy, Irena Pilaszewska, znana puławska reżyserka i animatorka kultury, przeszła trzeci udar. Miała wtedy dodatkowego pecha - została fatalnie potraktowana przez ekipę pogotowia, która zostawiła ją w domu. Na szczęście, trafiła do szpitala i stanęła na nogi.

Teraz popularna aktorka musi zmierzyć się z jeszcze jedną tragedią - w ubiegłym tygodniu ukochany ojciec, Ryszard, trafił w ciężkim stanie do szpitala w Bełżycach pod Lublinem. Niestety, zmarł.

Kilka dni temu przyszła do niego pomoc z opieki społecznej. Jednak nikt nie otworzył, dlatego na miejsce wezwano straż pożarną i pogotowie. Ratownicy wyważyli drzwi. Pan Ryszard leżał nieprzytomny na podłodze – powiedział Faktowi znajomy mężczyzny, Marian Malinowski

Jak udało się ustalić, trafił do szpitala w Bełżycach, bo w zamieszkałych przez niego Puławach nie było już miejsca.

Choć był rozwiedziony z matką aktorki, utrzymywali dobre stosunki. Na początku lutego zmarła druga żona Ryszarda Pilaszewskiego, Ewa.

Teraz pociągnęła go za sobą – uważają znajomi Ryszarda Pilaszewskiego.

Aktorka jednak nie chce o tym rozmawiać. Nie pozostaje nic innego niż wierzyć, że los gwiazdy "Miodowych Lat" wkrótce się odmieni.

Zobacz także: Cezary Żak: w latach 90. rozkręciłem z kolegą biznes piernikowy
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić