Gdzie jest Jacek Jaworek? Krzysztof Jackowski miał wizję

41

W nocy z 9 na 10 lipca 2021 roku Jacek Jaworek zabił trzy osoby. W poszukiwania 53-letniego mężczyzny zaangażowano mnóstwo policjantów, ale do tej pory go nie znaleziono. Co się stało z mordercą? Krzysztof Jackowski zabrał głos.

Gdzie jest Jacek Jaworek? Krzysztof Jackowski miał wizję
Co się stało z Jackiem Jaworkiem? (Policja, YouTube)

Z rąk Jacka Jaworka zginęły trzy osoby. 53-latek zabił brata Janusza, jego żonę Justynę i ich syna Jakuba. Od koszmarnej zbrodni minęło wiele miesięcy, ale mimo to nadal nie znaleziono mordercy. Pojawiło się wiele hipotez na jego temat, a podstawowym pytaniem jest to, czy w ogóle żyje. Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości.

Jacek Jaworek nie żyje - oznajmił jasnowidz w rozmowie z "Super Expressem". - W sprawie Jacka Jaworka zjawiła się u mnie firma detektywistyczna, prywatna. Przywieźli mi rzecz, z tego co pamiętam chyba czapkę Jacka Jaworka - dodał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Decyzja Kaczyńskiego. "Pogorszyła się pozycja Polski w NATO"

Później zdradził, że wykonywał wizję w tej sprawie i wówczas "wydarzyła się bardzo dziwna rzecz". - Tylko ja teraz nie pamiętam miejscowości. Wykonując wizję przy nich, mówiłem, że kojarzy mi się budynek w stanie surowym i on jest w tym budynku - kontynuował profeta.

Tam nie ma ani okien, ani drzwi. To jest szkielet jakby bloku. Potem powiedziałem, że to jest jakby z przeszłości jego (...). I bardzo dziwna rzecz się wydarzyła, gdy powiedziałem, że to z przeszłości, to nie funkcjonuje. Oni mi powiedzieli, że on pracował przy budowach - wyjaśnił Jackowski.

Jacek Jaworek popełnił samobójstwo?

Oczywiście słowa jasnowidzów trzeba traktować z przymrużeniem oka. Warto jednak zauważyć, że Jackowski uważa, iż Jaworek popełnił samobójstwo.

Poszedł w las, był w szoku. Zrobił to, co zrobił. Był w szoku, więc mógł iść nawet spory kawałek, zanim sobie zrobił krzywdę. Według mnie, ten człowiek nie żyje i należy go szukać w linii między Borowcami, a Poraj - zaznaczył, cytowany przez "SE".

Policja przeszukiwała ten teren. Do tej pory jednak nie znaleziono Jaworka.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić