Josie z "Love Island" już tak nie wygląda. Radykalna zmiana

9

Josie Kwaśniewska z piątej edycji programu "Love Island" postawiła na mocną zmianę. Przeszła wyraźnie dostrzegalną metamorfozę. Zdecydowała się na ostre cięcie. Poznaliśmy już efekt końcowy prac fryzjera. Zobaczcie sami!

Josie z "Love Island" już tak nie wygląda. Radykalna zmiana
Josie Kwaśniewska (Instagram)

Josie Kwaśniewska to jedna z największych gwiazd piątej edycji show "Love Island". W parze z Kubą Galicą dotarła do wielkiego finału. W najważniejszym odcinku sezonu właśnie ten duet świętował wygraną.

Po opuszczeniu willi miłości Josie i Kuba postanowili zamieszkać w Zakopanem. Niedawno Kwaśniewska opuściła to miasto, by udać się do Kanady. Ten ruch blondynki sprawił, że zaczęto plotkować o rozstaniu pary.

Zwycięzcy V edycji "Love Island" dementują spekulacje. Zapewniają, że Josie opuściła Polskę tylko na jakiś czas, a o rozpadzie związku nie może być mowy.

Tymczasem w życiu Kwaśniewskiej doszło do ważnej zmiany. Kobieta postanowiła odświeżyć swój wizerunek. Pokusiła się o ostre cięcie. Na instagramowym profilu pokazała efekt wizyty w salonie fryzjerskim.

Nowy look kochani! Dzisiaj jestem w Toronto z moim fryzjerkiem! Dzisiaj robimy taki nowy look. […] Powiedzcie mi, jak wam się podoba? - dopytywała fanów za pośrednictwem Instagrama.

"Love Island". Josie Kwaśniewska zyskała nie tylko miłość

Dzięki udziałowi w "Love Island", Josie Kwaśniewska zyskała nie tylko drugą połówkę, ale również bardzo dużą rozpoznawalność. Obecnie jej konto na Instagramie śledzi już prawie 130 tys. fanów. Uczestniczka popularnego show czyni wiele starań, by utrzymywać kontakt ze swoimi sympatykami. Co ważne, regularnie publikuje nowe zdjęcia.

Nie mogło zatem zabraknąć relacji z wizyty u fryzjera. Długie platynowe włosy przeszły już do historii. Josie Kwaśniewska najwidoczniej uznała, że dużo lepiej będzie wyglądać w krótkim bobie. Była wyspiarka nie zrezygnowała jednak z charakterystycznego dla siebie blondu. Wygląda na to, że pozostanie on jej znakiem rozpoznawczym.

Zobacz także: Agnieszka Hyży o przejściu Edwarda Miszczaka do Polsatu
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić