aktualizacja 

Justyna Steczkowska w ogniu krytyki. Tak odpowiedziała hejterom

40

Justyna Steczkowska w ogniu krytyki po wydaniu singla z synem. Hejterom nie spodobało się, jak wokalistka promuje projekt muzyczny swojego syna Leona Myszkowskiego.

Justyna Steczkowska w ogniu krytyki. Tak odpowiedziała hejterom
Justyna Steczkowska w ogniu krytyki. Tak odpowiedziała hejterom (AKPA, AKPA)

Justyna Steczkowska pomaga synowi w karierze muzycznej. Leon Myszkowski wraz z kolegą zajął się muzyką. Producencko-muzyczny duet znany jest w sieci jako "Mike&Laurent".

Wokalistka nagrała wraz z Leonem utwór, który zupełnie odbiega od stylu, w którym tworzy. "Now" to muzyka klubowa, na którą stawiają młodzi twórcy. Okazuje się jednak, że internauci zwrócili uwagę nie na dźwięki stworzone przez debiutujących artystów, a na zdjęcia, którymi promowana jest piosenka.

Justyna Steczkowska w ogniu krytyki. Gwiazda została skrytykowana za swoje pozy. Zdaniem komentujących są "niesmaczne", a "matce nie przystoi"

Mama Leona Myszkowskiego postanowiła odpowiedzieć hejterom. Zrobiła to za pośrednictwem Instagrama, gdzie zapytała fanów, co o tym sądzą. Swój wpis zaczęła od następujących słów: - Dotarły do mnie między innymi takie komentarze, które pojawiły się gdzieś na jakiś portalach w związku ze zdjęciem z moim synem i singlem "NOW", który zaśpiewałam.

Ciekawa jestem co o nich myślicie? Jakie jest Wasze zdanie? Czy jeśli już jesteśmy rodzicami, powinniśmy zapomnieć o sobie? Czy tylko dlatego, że jesteśmy MAMAMI i mamy po 50 lat powinnyśmy zapomnieć o tym, że jesteśmy KOBIETAMI w pełnym rozumieniu tego słowa?

Gwiazda przytoczyła również komentarze hejterów. Wypisała je od myślników:

To takie niesmaczne gdy ona tak się wygina i pręży te swoje 4litery zaraz przy nich, choćby ze względu na ewidentną przepaść wieku z tymi chłopcami.
(...) co za obciach, nie umie zachować się jak matka.
spaliłabym się ze wstydu, gdyby to była moja matka. Matce nie przystoi.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: "Steczkowska prawie utonęła podczas sesji zdjęciowej"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić