aktualizacja 

Mandaryna nie kupuje córce nowych ubrań. Oto powód

23

Marta "Mandaryna" Wiśniewska udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, jak dba o środowisko. Gwiazda wyznała, że nie kupuje córce nowych ubrań. Stawia raczej na odzież używaną. Oprócz tego, wraz z dziećmi nie je mięsa i oszczędza energię.

Mandaryna nie kupuje córce nowych ubrań. Oto powód
Mandaryna nie kupuje córce nowych ubrań. Znalazła na to sposób (AKPA, AKPA)

Mandaryna, czyli Marta Wiśniewska była drugą żoną lidera Ich Troje, Michała Wiśniewskiego. Para rozwiodła się w 2006 roku, jednak owocem ich związku jest 20-letni Xavier i 19-letnia Fabienne. Rodzeństwo zamieszkało z mamą, która opowiedziała o ich obecnym życiu w najnowszym wywiadzie.

Okazuje się, że była tancerka i choreografka Ich Troje stara się żyć ekologicznie. Do dbania o środowisko zachęciła również swoje dzieci. Cała trójka stosuje się do zasad życia w zgodzie z naturą, a w dodatku, nie je mięsa: - Prawie dwa lata nie jemy mięsa i całkiem dobrze się czujemy - wyznała "Newserii" Mandaryna.

Staram się żyć zgodnie z zasadami ekologii i to, co wszyscy powinniśmy robić, ja też wykonuję, czyli sortuję śmieci, nie myję zębów przy odkręconym kranie, wyłączam listwę, gdzie mam przymocowane wszystkie ładowarki, w nocy, jak ich nie ładuję - zdradza gwiazda.

Mandaryna nie kupuje też nowych ubrań córce Fabienne. Była żona Michała Wiśniewskiego zdradziła, jaki sposób znalazła na życie według ruchu slow fashion. Zamiast częstych zakupów w sieciówkach stawia na drogie i wytrzymałe ubrania lub... ubiera się w second handach.

Oddaję swoje ubrania, jak już w nich nie chodzę, ale też staram się ich nie wyrzucać, bo moda też zatacza koło i potem okazuje się, że jest coś, co nosiłam 20 lat temu, co można ubrać jeszcze raz, więc to też jest przemiłe - wyznała.

Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny również korzysta ze sklepów z używaną odzieżą. - Odkryłyśmy też z Fabką drugie życie rzeczy i kupujemy różne rzeczy vintage’owe czy w second handach - mówi Marta Wiśniewska.

Mama Fabienne i Xaviera dodaje: - Bardzo nam się to podoba, jest to śmieszna zabawa. Więc oprócz tego, że kupujemy fajne rzeczy, drogie, to też lubimy kupić coś, co ma inną duszę - powiedziała.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Xavier Wiśniewski o licznym rodzeństwie: "Ja się sam czasami gubię"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić