Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|
aktualizacja

Kiedy przyjdzie wiosna 2022? Krzysztof Jackowski mocno zaskoczył

75
Podziel się:

Wiele osób wyczekuje cieplejszych dni. Teoretycznie do wiosny jeszcze trochę czasu pozostało. Czy mimo to jest szansa, że już wkrótce temperatury wzrosną? Ciekawe przewidywania przedstawił Krzysztof Jackowski.

Kiedy przyjdzie wiosna 2022? Krzysztof Jackowski mocno zaskoczył
Krzysztof Jackowski (AKPA)

Krzysztof Jackowski cieszy się sporą popularnością. Jasnowidz regularnie organizuje transmisje na YouTube, gdzie przedstawia swoje wizje.

Wielu zupełnie nie wierzy jasnowidzowi. Są jednak też tacy, którzy uważają, że jego słowa mają sens, a przepowiednie jak najbardziej mogą się sprawdzić.

Ostatnio Jackowski został zapytany, kiedy w Polsce pojawi się wiosenna pogoda. Udzielił odpowiedzi, która z pewnością może mocno zaskoczyć wiele osób.

Kiedy początek wiosny? Krzysztof Jackowski już wie

Kiedy początek wiosny 2022? - Wiosna w tym roku przyjdzie szybko. Luty, marzec, to wtedy możemy się spodziewać szybkiego końca zimy i rychłego nadejścia wiosennej aury - powiedział Jackowski w rozmowie z "Super Expressem".

Tak czuję. Wiosna przyjdzie szybko. Już niebawem. W połowie lutego poczujemy pierwsze tchnienie wiosny. Będzie ciepło - dodał.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(75)
avatar
5 miesięcy temu
rooxa ludzi w uszy jak TVP
Normalny
5 miesięcy temu
I znowu miał wizję (delirkę)
heh
5 miesięcy temu
No to przypomnijmy wizje z zeszłego roku " ...I teraz ja mam wrażenie, że święta Bożego Narodzenia będą takie pod jesień bardziej podchodziły. To jest jeden z chłodniejszych miesięcy w roku, no więc ciężko to powiedzieć. W górach na pewno będzie inaczej i tu, gdzie ja mieszkam, będzie inaczej. Ogólnie nie będzie jakieś tęgiej zimy w okresie świąt. Będzie bardziej aura jesienna. Takie ja mam wrażenie. Zima przyjdzie, ale moim zdaniem taka konkretna zima przyjdzie już w dużej końcówce grudnia, czyli w tym okresie przed sylwestrem. ... - powiedział jasnowidz Jackowski." ...A JAK BYŁO? Święta były najzimniejsze od lat, śnieg, lód i mróz prawie do minus 20C, a na Sylwestra przyszło ocieplenie, w całej Polsce powyżej zera, nawet w nocy, a w dzień do plus 12C.
heh
5 miesięcy temu
No to przypomnijmy wizje z zeszłego roku: WIZJA JASNOWIDZA: ""Jasnowidz Jackowski na łamach „Super Expressu” ujawnił, że sierpień będzie bardzo ładny i ciepły, pogoda ma być spokojna i sprzyjająca odpoczynkowi. Nic nie wskazuję, by Polskę nękały gwałtowne zjawiska atmosferyczne jak w lipcu. W moim poczuciu sierpień będzie takim uspokojeniem, mówię teraz o Polsce, uspokojeniem lata. ...To nie koniec dobrych wiadomości. Zdaniem Jackowskiego, letnia pogoda będzie utrzymywała się jeszcze we wrześniu. Początek jesieni zapowiada się przyjemnie i słonecznie "" ŻYCIE PRAWDZIWE: " "Intensywne opady deszczu spodobały wezbranie rzek na południu Polski. Trudna sytuacja panuje szczególnie w Małopolsce, gdzie już na 4 posterunkach woda przekracza stan alarmowy w rzekach, a na tym nie koniec, bo zbliża się kolejna fala intensywnych opadów deszczu. Obejmą one najbliższej nocy 30/31 sierpnia 2021, obszar od Warmii i Mazur przez centrum po dzielnice południowe kraju, w tym szczególnie Małopolskę i Śląsk. Prognozy wskazują, że lokalnie sumy opadów mogą osiągnąć lub przekroczyć 30-100 mm wody na metr kwadratowy ziemi. Spowoduje to dalszy wzrost poziomu wody w rzekach i zagrożenie powodziowe."
pawel-
5 miesięcy temu
Krzysiu , gdzie jest Iwona Wieczorek, że o Jacku Jaworku nie wspomnę...
Trzepacz
5 miesięcy temu
Walę gruchę przed jego zdjęciem.
bzdury
5 miesięcy temu
tego Pana nie należy pokazywać
Jacek
5 miesięcy temu
ja też miałem wizję, nigdy nie wygram w TOTO
wizjoner
5 miesięcy temu
Jackowski miał wizje,ze 200 tysięcy Żydów opuści Ukrainę i przyjadą najpierw do Polski,Niemiec ,Israela.Ludzie ci mówili w niezrozumiałym języku i byli dobrze ubrani.
Damian
5 miesięcy temu
Oj Pan Jackowski kiedyś mówił, że Tramp wygra wybory i co pomylił się. Później mówił, że Pis przegra wybory, a oni wygrali. Wizje tego Pana to loteria.
Albatros
5 miesięcy temu
Jackowski miał wizję !!!!!!! na wiosnę zakwitną drzewa i kwiaty ??
Albatros
5 miesięcy temu
Jackowski miał wizję !!!!!!! na wiosnę zakwitną drzewa i kwiaty ??
ADAM
5 miesięcy temu
Wiosna przyjdzie 20-go marca, ja Adam Wam to mówię, zapamiętajcie :)
Górnik
5 miesięcy temu
I znowu się nachlał.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić