Krokodyl Dundee ma 83 lata i "rozpada się". Jest w koszmarnej formie

12

Paul Hogan już nie przypomina filmowego Krokodyla Dundee, w którego wcielał się lata temu. Aktor ciężko choruje, jest wyniszczony i osłabiony. O swoich kłopotach ze zdrowiem opowiedział w wywiadzie. Naprawdę trudno go rozpoznać.

Krokodyl Dundee ma 83 lata i "rozpada się". Jest w koszmarnej formie
Paul Hogan zyskał sławę jako filmowy Krokodyl Dundee. Teraz jest 83-letnim staruszkiem (Instagram, Materiały prasowe)

Paul Hogan w 1986 r. wcielił się w rolę charyzmatycznego Krokodyla Dundee. Jasnowłosy, umięśniony aktor o zabójczym uśmiechu, biegający po planie filmowym bez koszulki, za to z wyraźnie zaznaczonymi mięśniami pod kamizelką, zdobył serca nie tylko damskiej części publiki.

Na film z jego udziałem dobijano się do kin drzwiami i oknami. Nic więc dziwnego, że dwa lata po pierwszej części nakręcono drugą. Ta też stała się hitem, a jej twórcy zarobili fortunę. Krytycy nie byli zachwyceni produkcją, jednak widzów te opinie nie interesowały. Hogan był wówczas na topie. W 2001 r. wcielił się w Krokodyla po raz ostatni. Później jego kariera mocno przystopowała, ale o przystojniaku z filmów sprzed lat wciąż się pamięta.

Tyle że Hogan już nie przypomina samego siebie z dawnych czasów. Teraz jest 83-letnim, mocno schorowanym mężczyzną, który "się rozpada". Ostatnio gwiazdor udzielił wywiadu Tracy Grimshaw, prowadzącej show "A Current Affair", gdzie obszernie opowiadał o problemach ze zdrowiem.

Hogan leczy się sterydami, które zazwyczaj powodują tycie, ale nie w jego przypadku. Aktor chudnie więc z miesiąca na miesiąc. - Mam zero tkanki tłuszczowej - tłumaczył. W wywiadzie dodał, że jego stan jest poważny, ale ma przyjaciół, którzy... "zazdroszczą mu". Podczas gdy oni katują się dietami, Paul je dania ociekające tłuszczem, a i tak nie tyje. Gwiazdor chciałby to zmienić. Powód jest prozaiczny.

Hogan jest bardzo osłabiony. W jego przypadku - jest wychudzony i żyje z rozrusznikiem serca - nie ma już mowy o jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Silny Krokodyl Dundee jest teraz jedynie cieniem dawnego siebie.

Wszystko zaczyna się rozpadać - opowiadał aktor, który aż do momentu, gdy skończył 80 lat, był w świetnej formie.

Teraz marzy jedynie o tym, by ostatnie lata życia spędzić nie w Los Angeles, gdzie mieszka z synem, ale w Australii.

Zobacz także: Największe metamorfozy gwiazd
Autor: AKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić