Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Basia Żelazko
Basia Żelazko
|
aktualizacja

Księżna Charlene obchodzi 44 urodziny samotnie. Znowu nie wiadomo, gdzie jest

9
Podziel się:

Życie księżnej Charlene, zwanej "najsmutniejszą księżną świata", jest pełne tajemnic. Ponownie wyjechała z Monako i w dniu swoich urodzin nie ma u jej boku dzieci i męża.

Księżna Charlene obchodzi 44 urodziny samotnie. Znowu nie wiadomo, gdzie jest
Jeśli księżna cierpi na "wyczerpanie", dlaczego leczy się z dala od bliskich? (2021 PLS Pool)

Księżna Charlene to żona księcia Alberta z Monako. Niewierność księcia jest powszechnie znana, ma przynajmniej jedno nieślubne dziecko. Mówi się, że Charlene chciała od niego odejść już lata temu, ale do tego nie dopuścił. Wydarzenia z ostatnich miesięcy budzą kolejne pytania.

W maju 2021 roku księżna była w RPA, skąd pochodzi. Angażuje się w ochronę tamtejszych zagrożonych gatunków zwierząt. Odwiedzając ojczyznę, zapadła rzekomo na ciężką chorobę górnych dróg oddechowych i ucha, musiała poddać się operacji. Przez to nie mogła latać samolotem i wrócić do dzieci. Podróż drogą lądową przez Afrykę w czasie pandemii nie wchodziła w grę.

Tym samym księżna nie była obecna ani podczas urodzin dzieci (ma siedmioletnie bliźnięta: Jaquesa i Gabriellę) czy 10. rocznicy ślubu z Albertem. Mąż wraz z dziećmi odwiedził ją raz na kilka dni.

W listopadzie Charlene powróciła do Monako, ale po krótkim czasie znowu... zniknęła. Jedyne, czego dowiedziały się media, to to, że Charlene przebywa w jakimś europejskim kraju, gdzie poddana jest leczeniu. Co jej dolega? "Fizyczne i emocjonalne wyczerpanie" - twierdzą media.

Właśnie mija 44. rocznica urodzin pięknej Charlene. Na Instagramie udostępniła wideo przygotowane przez jej fundację. W trzyminutowym klipie widzimy zdjęcia z jej dawnych sukcesów pływackich, dzieci, chwile z mężem, spotkania z ważnymi osobistościami. Nie wiadomo jednak, gdzie świętuje swoje urodziny.

To, jak wiele w tej historii jest pytań bez odpowiedzi, pokazuje, jak wielka jest obsesja świata i mediów na punkcie... monarchii brytyjskiej. Żaden krok Windsorów nie może być niezauważony przez tabloidy, tymczasem księżna innego europejskiego kraju po prostu zapada się pod ziemię. Czy kiedyś dowiemy się prawdy?

Zobacz także: Ostatnie spotkanie Diany przed śmiercią. Wspomnienie księżnej przed 60. rocznicą urodzin
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
Monika
4 miesiące temu
Też mogę powiedzieć, że urodziny spędzałam samotnie, bo mąż był w trasie. Ale o urodzinach nie zapomniał zadzwonił, złożył życzenia a pod łóżkiem znalazłam iRobota ładnie zapakowanego. Nawet nie wiem kiedy go tam schował, bo ostatnio jak sprzątałam to nic tam nie było. Zaskoczył mnie :)
kiki
4 miesiące temu
"Fizyczne i emocjonalne wyczerpanie" ??????? wyczerpanie...fizyczne? to niech zrezygnuje z pracy w kamieniolomach!
Babka
4 miesiące temu
Szkoda, że nie zwiała przed ślubem z tych pałaców, ponoć taki miała zamiar. A tego dziecioroba miała bym daleko gdzieś. Żal mi jej bo jest rozbita emocjonalnie pomiędzy miłością do dzieci,a nienawiścią do tego pożal się Boże męża. Może się to źle skończyć.
........ gość
4 miesiące temu
Dziwkarz i wariatka wspaniała monarchia 😕😕
Babcia
4 miesiące temu
Dziwna osoba,ma dwoje cudownych dzieci ,a ona cierpi na wyczerpanie fizyczne i psychiczne. No chyba ciężko fizycznie nie pracuje. A nawet matki które choruja na raka, chca jak najwięcej czasu spędzać ze swoimi dziećmi i cieszyć się nimi. Ta Charlene ma niezle w głowie poprzewracane,snobka.
pok
4 miesiące temu
Pewnie choruje na depresję....szkoda jej..ale ten pryncypał wpędził ją w chorobę...zdrady,brak uczucia,miłości,dzieci pozamałżeńskie doprowadziło ją do bezsensownego życia....
Fusi
4 miesiące temu
O tym co ciągle o niej piszą wyłania się obraz osoby niezrównoważonej emocjonalnie. Wygląda na to, że sama nie wie czego chce.
fdf
4 miesiące temu
Współczuję
Adam
4 miesiące temu
44 lata, zapraszam
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić