Kuba Wojewódzki zażartował z Putina. Takiej reakcji się nie spodziewał

Ostatnio u Kubu Wojewódzkiego pojawili się Zuzanna Jurczak (sanah) oraz aktor Tomasz Włosok. Zanim goście zasiedli na kanapach, prowadzący postanowił trochę pożartować. Najpierw nabijał się z Polskiego Ładu, a potem nawiązał do Władimira Putina. Reakcja publiczności była bardzo wymowna.

Kuba Wojewódzki zażartował z Putina. Takiej reakcji się nie spodziewał
Kuba Wojewódzki (Instagram)

Wojewódzki już ostatnio zaprezentował swój stosunek do Putina. Na Instagramie zamieścił wpis, publikując jednocześnie zdjęcie w koszulce z napisem "Achtung Russia" i wizerunkiem głowy prezydenta Rosji umieszczonej na dwóch skrzyżowanych kościach.

Takie tam z samochodu... Pie***l się Putin... - podkreślił Wojewódzki pod zdjęciem.

Podczas wtorkowego programu najpierw śmiał się z Polskiego Ładu. "Jak wam się żyje w Polskim Ładzie, jest petarda? Premier obiecał, że zwykłym ludziom będzie się żyło lepiej. Nie wiem, jak wy, ale ja zarabiam więcej" - żartował.

Kuba Wojewódzki się przeliczył

Potem showman zaznaczał, że nie wiadomo, ile będzie trwał ten sezon jego programu. Spostrzegł, że trzeba się wbić między jedną a drugą falę koronawirusa. Ponadto zauważył, że w Bydgoszczy znajduje się nawet basen, który nazywa się "Piąta fala".

Ciekawe, czy wszyscy wracają? Wyobrażacie sobie basen "Piąta fala"? To tak, jakby dom spokojnej starości im. Władimira Putina. W ogóle się nie klei - ocenił.

Z pewnością liczył na to, że publiczność będzie mocno rozbawiona. Nic z tego. Jego "żarty" nie wywołały śmiechu, wobec czego płynnie przeszedł do przedstawiania swoich gości.

Zobacz także: Groźby Putina bez pokrycia? "Nikt wokół tego nie wykonuje"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić