Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk| 
aktualizacja 

Magda Narożna broni swojego partnera. Dopuścił się przemocy fizycznej

42

Partner Magdy Narożnej uderzył partnerkę byłego męża wokalistki. Liderka Pięknych i Młodych wydała oświadczenie.

Magdalena Narożna
Magdalena Narożna (Instagram.com, Instagram)

Magdalena Narożna postanowiła zabrać głos w sprawie skandalicznego zachowania swojego partnera. Po imprezie sylwestrowej nowy ukochany wokalistki, Krzysztof Byniak dopuścił się przemocy fizycznej wobec partnerki byłego męża Narożnej.

Menadżer zespołu Piękni i Młodzi zbagatelizował sprawę twierdząc, że takich przypadków "pewnie było milion". W końcu do zaistniałej sytuacji odniosła się Magdalena Narożna. Piosenkarka dodała obszerny post w mediach społecznościowych.

Zobacz także: ZOBACZ: Sylwester Marzeń z TVP2. Magdalena Narożna z "Piękni i Młodzi" gwiazdą wieczoru

- Kochani, w dzisiejszym dniu w internecie pojawiły się niepokojące, sensacyjne informacje pośrednio dotykające mojego życia prywatnego. Prawda jest taka, że rozstanie dwojga dorosłych ludzi nie zawsze odbywa się tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Emocje towarzyszące takim sytuacjom są olbrzymie. Często zwyciężają z racjonalnością. Niestety dotykają także osób nam bliskich, które angażują się - bądź też są całkiem niepotrzebnie angażowane w to wszystko - zaczęła swój post.

Potem podkreśliła, że to jej życie prywatne i nie ma zamiaru ujawniać szczegółów publicznie.

- Dlatego też proszę wybaczcie, ale nie chcę komentować, czy podawać bolesnych dla mnie szczegółów tej sytuacji. Nawet wtedy kiedy próbuje się mnie wciągnąć w to wszystko, kiedy próbuje realizować swoje partykularne cele w taki sposób, z jakim mi przyszło się zmierzyć.

Magda Narożna zadeklarowała również, że podejmie kroki prawne. Jej zdaniem filmik jest zmanipulowany. Mimo to nie potępia przemocy fizycznej wobec kobiety.

- Ja podejmuje kroki prawne w tej kwestii licząc na zwycięstwo prawdy. Pokazując sprawy takimi, jakie w rzeczywistości są. Od początku do końca. Nie zaś wykorzystując z premedytacją przycięty, specjalnie zaaranżowany wcześniej materiał. Nie chce dać się zastraszyć, czy szantażować.

Przypomnijmy, że Magdalena Narożna i Dawid Narożny kilka miesięcy temu poinformowali, że rozstali się, ale pozostają w dobrych relacjach. Nie zamierzają też przestać koncertować jako Piękni i Młodzi. Okazuje się jednak, że sytuacja między nimi jest bardzo napięta.

Wokalistka ma już nowego partnera, który ostatnio dopuścił się przemocy wobec wybranki Narożnego. Cała sytuacja nie wygląda na tak, jakby wszyscy żyli w zgodzie i szczęściu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić