Mandaryna wróciła do muzyki. "To nie jest dla mnie beka"

13

Mandaryna po latach przerwy postanowiła powrócić do studia nagraniowego. Wiele osób zastanawia się, czy artystka zamierza zająć się muzyką na poważnie. W rozmowie z Plejadą Marta Wiśniewska rozwiała wszelkie wątpliwości. - To w ogóle nie jest dla mnie beka -zapewniła wokalistka.

Mandaryna wróciła do muzyki. "To nie jest dla mnie beka"
Mandaryna skomentowała swój powrót do muzyki (AKPA, AKPA)

Marta Wiśniewska zaistniała w show-biznesie za sprawą swojego związku z liderem bardzo popularnego niegdyś zespołu Ich Troje, Michałem Wiśniewskim. Początkowo była tancerką na koncertach grupy, z czasem postawiła na solową karierę wokalistki.

W 2004 zadebiutowała, wydając singiel "Here I Go Again". Singiel zyskał sporą popularność, choć spotkał się także z krytyką. Wykonanie piosenki podczas festiwalu w Sopocie w 2005 wywołało poruszenie w mediach, a artystce zarzucano brak umiejętności wokalnych. To Mandaryny jednak nie zniechęciło, kontynuowała śpiewanie w myśl zasady "nieważne jak mówią, ważne, żeby mówili".

W 2013 Wiśniewska ogłosiła koniec kariery muzycznej. Pięć lat później postanowiła powrócić do koncertowania, lecz przez kilka ostatnich lat nie nagrywała żadnych nowych utworów. Twórczy zastój jednak właśnie się dla niej zakończył. Niedawno Mandaryna ogłosiła, że wraca do studia nagraniowego.

Na początku marca Mandaryna wydała nowy singiel "po(między)". Zapowiedziała, że ta piosenka to dla niej "nowy początek". W rozmowie z Plejadą wyznała, że decyzję o powrocie do muzyki podjęła "za sprawą osób, które ją obserwują i które jej kibicują".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dziennikarze portalu plotkarskiego nie omieszkali zapytać swojej rozmówczyni, czy do muzyki wróciła na poważnie, czy może - jak twierdzą niektórzy - "dla beki". Mandaryna zapewniła, że "dla niej to nie jest żadna beka" i poważnie traktuje pracę nad swoimi utworami.

Robię to, bo mogę i lubię. Nie muszę nikomu udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Taniec i muzyka grają w mojej duszy od dziecka. (...) To jest mój krwiobieg - Mandaryna powiedziała Plejadzie.
Zobacz także: Małgorzata Heretyk o chrzcinach córki i poradach wróżek
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić