Michał Wiśniewski przeżywa dramat. Dokucza mu nieuleczalna choroba

15

Michał Wiśniewski zdecydował się opowiedzieć o chorobie, z którą się zmaga. Niestety, współczesna medycyna nie jest w stanie pozwolić na to, by wokalista mógł ją w pełni pokonać.

Michał Wiśniewski przeżywa dramat. Dokucza mu nieuleczalna choroba
Michał Wiśniewski (AKPA)

Michał Wiśniewski wciąż cieszy się sporą popularnością. Słynie on choćby z tego, że nie boi się poruszać nawet najbardziej intymnych wątków.

Niegdyś publicznie opowiadał o swojej walce z nowotworem czy też uzależnieniem od alkoholu. Teraz natomiast ujawnił, że dokucza mu kolejny problem. Niestety, ta choroba jest nieuleczalna.

Chodzi o łuszczycę. Dolegliwość zaatakowała piosenkarza krótko przed trzydziestką. Objawia się m.in.. zmianami skórnymi na łokciach i kolanach, a także skórze głowy, dolnej części pleców czy paznokciach.

Michał Wiśniewski ma łuszczycę. Szczere wyznanie

Z łuszczycą można walczyć za pomocą odpowiedniej diety i rezygnacji z używek. Trzeba też unikać stresu. U Wiśniewskiego nie było to jednak możliwe. - Stres i alkohol to są dwie rzeczy, które wspierają i są najlepszym pokarmem dla łuszczycy. Ja dochodziłem do tego, że już praktycznie nie miałem paznokci - powiedział piosenkarz w cyklu "Rozmowy intymne" Karoliny Kalatzi.

Robiąc cykl programów w telewizji, dziewczyny nakładały mi sztuczne paznokcie w studiu lub przed studiem. To wyglądało po prostu fatalnie. Pod koniec zaczęło już atakować twarz - podsumował.
Zobacz także: Sara Boruc kolejny raz komentuje dzieło Blanki Lipińskiej
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić