Michał Wiśniewski w żałobie. "Znów serce krwawi"

61

Michał Wiśniewski przeżywa bardzo ciężkie chwile. Wokalista zespołu "Ich Troje" poinformował w mediach społecznościowych o śmierci bliskiej mu osoby. W komentarzach posypały się kondolencje.

Michał Wiśniewski w żałobie. "Znów serce krwawi"
Michał Wiśniewski (AKPA)

Michał Wiśniewski kolejny raz doświadczył strasznej tragedii. Zaledwie dwa lata temu zmarł jego przyjaciel Adam Śledzianowski. Jak wynika z ostatniego wpisu artysty na Instagramie, Wiśniewski znowu stracił bardzo bliską osobę.

Piosenkarz opublikował czarno-białe zdjęcia, na których widzimy go z córką oraz zaprzyjaźnioną parą - Robertem i Agatą Konieczny. Podczas koncertu z okazji 20-lecia zespołu, który miał miejsce w 2016 roku w Katowicach, wokalista wręczył im specjalną nagrodę.

Widujemy się bardzo rzadko. Bardzo, bardzo rzadko, ale zawsze mogę na nich liczyć. I dlatego mam dla was specjalny prezent. [...] To jest nieprawdopodobne, ale oni przyjeżdżają zawsze na koncerty z Nowego Jorku. [...] Na tej płycie dla was napisałem coś, co jest dla mnie absolutnie flagowe. "Piękna jest przyjaźń, która nie boli". I nigdy mnie ta przyjaźń do tej pory nie zabolała. Oby nam tak zostało - mówił wówczas rozemocjonowany artysta.

Jak wynika z opisu Michała Wiśniewskiego oraz komentarzy pod zdjęciem, mężczyzna nie żyje. Powody jego śmierci nie zostały podane.

I znów serce krwawi a rozum pojąć nie potrafi. Why? - napisał Wiśniewski pod zdjęciami w mediach społecznościowych.

Fani artysty wspominają zmarłego w komentarzach oraz składają gwiazdorowi wyrazy współczucia.

Łączę się w smutku, Michał. Nie potrafię tego zrozumieć. Nie chcę. Będzie mi go bardzo brakować - czytamy w komentarzach.
Najwierniejsi Twoi fani, piękna para, oboje jak dwa słońca. Miałam przyjemność poznać Ich u Ciebie - wielki, piękny Robert i Jego malutka Księżniczka. Potem, całkiem niedawno, spotkaliśmy się we Wrocławiu i wielka radość. Czas się dla nich zatrzymał, wciąż byli tak samo roześmiani i szczęśliwi. Bardzo Cię kochali, wciąż mówili o Tobie. Jestem zdruzgotana - napisała inna internautka.
Wyrazy współczucia, trzymaj się Michaś, będzie dobrze - dodaje otuchy jeden z fanów.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Obejrzyj: Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichopek
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić