Odeszła z TVP z hukiem. Karolina Pajączkowska zapowiada wielki powrót

10

Karolina Pajączkowska stała się jedną z gwiazd TVP za czasów "dobrej zmiany". Pod koniec sierpnia 2023 roku oświadczyła, że nie będzie się już pojawiać w publicznej telewizji. Wcześniej skrytykowała też postawę Michała Adamczyka, który został dyrektorem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Teraz Pajączkowska wraca z nowym projektem.

Odeszła z TVP z hukiem. Karolina Pajączkowska zapowiada wielki powrót
Odeszła z TVP z hukiem. Karolina Pajączkowska zapowiada wielki powrót (Facebook)

Karolina Pajączkowska zniknęła z anteny TVP w połowie maja 2023 roku. Niewiele wcześniej doszło do sporych zmian na stanowiskach dyrektorów i wicedyrektorów Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Nowym szefem TAI został Michał Adamczyk, do którego prezenterka miała sporo zastrzeżeń. Ostatecznie Adamczyk skierował przeciwko niej sprawę do sądu.

Później Pajączkowska ogłosiła, że nie przedłuży wygasającego w listopadzie kontraktu z TVP. Wszystko wskazuje na to, że fani popularnej dziennikarki szybko zobaczą ją w nowym programie. W poniedziałek ogłosiła ona bowiem w mediach społecznościowych start programu "Pajączkowska Show".

Karolina Pajączkowska zniknęła z anteny TVP w połowie maja 2023 roku

"Wiele razy towarzyszyło mi uczucie bezsilności. Nie raz czułam, że nie dam rady przebić szklanego sufitu…" - napisała Pajączkowska na Facebooku. Zaznaczyła, że jest "dziewczyną znikąd, która chce coś osiągnąć".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Protest modlitewny pod warszawską restauracją Madonna

Do wpisu dołączono nagranie, na którym Pajączkowska opowiada historię swojego życia. Mówi o tym, że jako dziennikarka "opisała wiele ludzkich historii, ale nigdy swojej".

Młoda dziewczyna przyjeżdża do wielkiego miasta wierząc, że może osiągnąć sukces. Każdego dnia daje z siebie wszystko, ale okazuje się, że to mało. Nigdy nie przebije medialnego sufitu, nikt nigdy jej nie doceni. Dlatego postanawia napisać własną historię - słyszymy na udostępnionym nagraniu.

Pajączkowska nie ujawniła większej liczby szczegółów swojego nowego przedsięwzięcia. Krótko po zniknięciu z TVP mówiła o chęci utworzenia "talk show politycznego". - W moim programie nie będzie wojny polsko-polskiej, nie będzie polityków przekrzykujących się nawzajem. Będą fakty z kraju i ze świata, ciekawostki, rozmowy. Jednym słowem to wszystko, co naprawdę ma znaczenie - zapowiadała.

Natomiast w październiku przekazała internautom, że zajmie się w mediach społecznościowych nauką języków obcych. Pajączkowska zapowiedziała, że zdradzi swoją "autorską metodę" na skuteczną naukę języków i swobodne komunikowanie się. Dawna gwiazda TVP podkreślała wtedy, że jest nie tylko dziennikarką, ale też "ekspertem do spraw komunikacji społecznej".

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ŁKU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić