Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|

Pamiętasz go z "Domu nie do poznania"? Tymczasem... już tak nie wygląda. A kiedyś był nawet modelem!

6
Podziel się:

Ty Pennington, czyli prowadzący w programie "Dom nie do poznania", był swego czasu bożyszczem, do której wzdychały kobiety przed telewizorami - także Polki, bowiem program ten w naszym kraju był niezwykle popularny. Jak dziś wygląda ten prezenter i model? Niektórym szczęka opadła.

Pamiętasz go z "Domu nie do poznania"? Tymczasem... już tak nie wygląda. A kiedyś był nawet modelem!
Ty Pennington, prowadzący hitowy, także w Polsce, program "Dom nie do poznania", w "kwiecie wieku". (ABC, "Dom nie do poznania")

Niedawno na Instagramie Ty Peningtona pojawił się film, gdzie możemy zobaczyć, jak ten przystojny prezenter, model, a także aktor zmienił się na przestrzeni lat. Okazuje się, że ząb czasu tknął także i jego, co wyraźnie widać szczególnie po kondycji jego skóry twarzy, a także po siwych wąsach, twierdzą fanki.

Ty Penington niegdyś był gwiazdą programu "Dom nie do poznania", czyli pierwowzoru tego typu programów, na którym prawdopodobnie wzorowali się także twórcy naszego, rodzimego "Nasz nowy dom", z prowadzącą Katarzyną Dowbor. Produkcja programu "Dom nie do poznania" przerwała transmisję w 2012 roku, choć w 2020 roku inna telewizja - HGTV - postanowiła kontynuować nagrania, próbując znowu wzbić popularność na szczyty. Od lat prowadzącym show jest jednak kto inny.

Ciekawostka z życia Ty Penningtona

Mało kto wie, tymczasem Ty Pennington nie tylko prowadził hitowy program "Home Makeover", ale także, oprócz charakterystycznego, motywujące krzyku, jakim rozgrzewał swoją ekipę i zaprawiał ją do pracy, sam także przykładał się do remontów domów, które trwały 7 dni. Tak więc nie tylko "gadał", ale także sam brał się do pracy!

Powód to fakt, że Ty jest z wykształcenia stolarzem. To dlatego tak często widywaliśmy go, kiedy pomagał w szczególności w pracach przy drewnie.

Ponadto w 2021 roku w lipcu Ty oświadczył się swojej wieloletniej partnerce Kellee Merrell. Ta wieść rozgrzała media i fanów, życzących im wszystkiego najlepszego z tej okazji!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
7yuhh
10 miesięcy temu
A wszystkie jego fanki pewnie pozostały młode i piękne
.bb
10 miesięcy temu
Wstyd pisac taki dezorientujacy tytul ale to juz tu norma
Gosccccc
10 miesięcy temu
Wasze artykuly sa coraz bardziej....do bani
concerned
10 miesięcy temu
Szczerze mówiąc, po nagłówku spodziewałam się, że będzie wyglądał strasznie XD a wygląda naprawdę świetnie, starzeje się jak dobre wino
Hania
10 miesięcy temu
Te wasze nagłówki to porażka jakąś Każdy wygląda inaczej po upływie paru lat
Myslacy
10 miesięcy temu
Wielkie mi halo że każdy człowiek się starzeje
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić