aktualizacja 

Porzucił ją mąż, niknie w oczach. Przyjaciółka Bosackiej ujawnia

25

Katarzyna Bosacka od dawna szerzy wiedzę na temat zdrowego żywienia. Mimo problemów osobistych, o których rozpisywały się media, dziennikarka cały czas pozostaje aktywna zawodowo. 51-latka postanowiła jeszcze mocniej na sport i przez kilka miesięcy schudła 15 kg. Jej przyjaciółka zdradziła, jak teraz czuje się dziennikarka.

Porzucił ją mąż, niknie w oczach. Przyjaciółka Bosackiej ujawnia
Katarzyna Bosacka schudła aż 15 kg. Przyjaciółka zdradziła szczegóły (Instagram)

Katarzyna Bosacka jest znaną w Polsce dziennikarką. Od lat uczy Polaków, jak mądrze jeść i robić zakupy. W swoim CV ma prowadzenie takich programów jak m.in. "Wiem, co jem", "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" oraz "MądrzeJEMY".

Dziennikarka doskonale radzi sobie z trudną sytuacją, jaką jest rozstanie z partnerem. Tym bardziej że Bosaccy byli małżeństwem aż przez 26 lat. Wciąż łączą ich dzieci. Wspólnie wychowali aż czwórkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ładocha o wyborach: "To coś magicznego. Nawet się ubieramy specjalnie na wybory"

Bosacka po rewolucji w swoim życiu stara się jeszcze częściej niż wcześniej uprawiać sport, a przynajmniej dużo chodzić. W związku z tym jej ciało zmieniło się bardzo mocno.

Bardzo dobrze się czuję w moim ciele, tym bardziej że schudłam - już dzisiaj wiem - 16 kilogramów. Jest coraz lepiej. Kocham swoje zmarszczki, nie zamieniłabym jej na gładką cerę - powiedziała Plotkowi Katarzyna Bosacka.

Przemianę u Bosackiej zauważyli także ludzie z jej najbliższego otoczenia. Jak przyznają, Katarzyna w nowym ciele czuje się doskonale. Jest pełna energii. Wszędzie jest jej pełno, zawsze jest uśmiechnięta i chętna do pomocy.

Kasia czuje się bardzo dobrze. Jest zadowolona ze swojej nowej sylwetki. Rzuciła się w wir pracy. I ostatnio znowu się uśmiecha - podkreśla jej przyjaciółka dla "Super Expressu".

Bosacka w nowym programie

W ostatnich tygodniach sporo dzieje się u Bosackiej w życiu zawodowym. Katarzyna Bosacka, czyli ulubiona ekspertka od spraw żywieniowych, od października prowadzi swój program w stacji Canal + Kuchnia.

Program będzie głównie o zakupach. Każdy odcinek będzie poświęcony innemu daniu albo produktowi, a więc będzie o schabowym, rosole, barszczu, gołąbkach, ale też będziemy sprawdzali produkty, np. jajka. Każdy odcinek będzie kończył się jakimś przepisem - mówiła kilka tygodni temu w rozmowie z Wirtualne Media.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić