Rafał Mroczek zapozował przy krzyżu. Ważny apel do internautów

32

Rafał Mroczek wybrał się do Medziugorie. Oczywiście wrzucił do sieci kilka migawek z tego wyjazdu. Na jednej z nich pozował przy krzyżu. Jednocześnie dał internautom możliwość przekazania swoich intencji.

Rafał Mroczek zapozował przy krzyżu. Ważny apel do internautów
Rafał Mroczek zapozował przy krzyżu (AKPA, Instagram)

Do Medziugorie Rafał Mroczek nie pojechał w pojedynkę. Towarzyszy mu Magdalena Czech, była finalistka Miss Polonia. Właśnie razem z nią aktor wybrał się niedawno na akcję charytatywną. Wcześniej Rafał i Magdalena przebywali wspólnie w Barcelonie czy też Poleskim Parku Narodowym.

Oficjalnie związku co prawda nie potwierdzili, ale tabloidy coraz intensywniej spekulują na temat ich uczucia. Z pewnością kolejny wyjazd Magdy i Rafała jeszcze mocniej podsyci te plotki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przepowiednia Jackowskiego na 2023 rok

Tym razem udali się do Bośni i Hercegowiny. Przy tej okazji postanowili odwiedzić Medziugorie. Oboje są wierzący, więc nic dziwnego w tym, że zdecydowali się na wyjazd do miejsca, które zasłynęło z objawień maryjnych.

Rafał Mroczek dwukrotnie pojawiał się przy krzyżu i figurce Matki Bożej. Najpierw zrobił to wieczorową porą, a następnie w dzień. Za drugim razem zapozował przy krzyżu i zwrócił się do internautów.

Jeśli masz intencje, wdzięczność, mogę je przekazać - zaapelował na InstaStories.

Magdalena Czech ma na koncie różne sukcesy

Magdalena Czech w przeszłości walczyła o tytuł Miss Polonia. Warto zauważyć, że została również Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 2018 oraz Wicemiss Polonia Województwa Łódzkiego 2018.

Powiodło się jej również na ścieżce naukowej. W latach 2014-2020 studiowała farmację, zdobywając tytuł magistra. Aktualnie pracuje w firmie Pfizer na stanowisku Safety Data Management Specialist.

Poza tym jest reporterką i felietonistką w Telewizji Polskiej, a konkretniej w programie katolickim "Studio Raban", skierowanym do młodzieży - podał "Super Express".

Czech jest gorliwą katoliczką. 27-latka lubi również podróżować i aktywnie spędzać czas.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić