Rozenek daje się rozpieszczać w walentynki. "U nas tradycją jest"

14

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są razem od 10 lat. Prezenterka wyznała, jak wygląda ich małżeństwo po dekadzie spędzonej u swojego boku. Zdradziła też, co mąż robi dla niej raz w roku na walentynki. Okazuje się, że w ten dzień Rozenek może poczuć się jak królowa.

Rozenek daje się rozpieszczać w walentynki. "U nas tradycją jest"
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan (AKPA)

Małgorzata Rozenek-Majdan poślubiła Radosława Majdana we wrześniu 2016 roku. Po trzech latach związku para postanowiła stanąć na ślubnym kobiercu. W 2020 roku przyszedł na świat ich syn Henryk, którego wspólnie wychowują wraz z dwójką dzieci z poprzedniego małżeństwa Małgorzaty Rozenek. Stanisław ma 17, a Tadeusz 13 lat.

Para jest ze sobą już 10 lat. Ich związek jest medialny, małżonkowie chętnie pokazują się razem na ściankach i występują w programach telewizyjnych. Jednak czy prywatnie również są tak kochającą się rodziną? Jak wyznała Małgorzata Rozenek w jednym z najnowszych wywiadów, jest bardzo wdzięczna za to, że ma przy sobie byłego piłkarza i jest szczęśliwa u jego boku.

Łączą nas wspólne wartości, łączy nas też wspólne postrzeganie świata, ale przede wszystkim poczucie humoru i dobra zabawa raz na jakiś czas - powiedziała w rozmowie z "Co za tydzień".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zdradza ulubiony gadżet Radosława Majdana

Rozenek wyznała prawdę o małżeństwie z Majdanem. "My codziennie..."

Rozenek wyznała prawdę o swoim związku z Majdanem. Przyznała, że udało im się zbudować szczęśliwy dom. - Jesteśmy dumni z naszych dzieci szczęśliwi, że oni są i to jest najpiękniejsze - mówi prezenterka. Jak dodaje żona Majdana, codziennie mogą na siebie liczyć.

Taki największy prezent, to jest właśnie to, że my codziennie możemy na siebie liczyć. Przez te 10 lat jak jesteśmy razem, Radosław nigdy mnie nie zawiódł.

Również w walentynki Majdan rozpieszcza prowadzącą "Dzień Dobry TVN". To on zazwyczaj wychodzi z inicjatywą i obdarowuje partnerkę prezentami. Rozenek może czuć się jak królowa, mało tego, to już tradycja. - U nas tradycją jest, że Radosław mnie obdarowuje prezentami na walentynki, jakoś tak się przyjęło, a ja jakoś tak chyba nie do końca... - przyznała.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić