Sensacyjne wieści o Cichopek. Jej życie mogło wyglądać inaczej

16

Katarzyna Cichopek obecnie kroczy u boku Macieja Kurzajewskiego. Wcześniej natomiast przez wiele lat była żoną Marcina Hakiela. Jeszcze prędzej w głowie zawrócił jej ktoś inny. Aktorka była gotowa na wielkie poświęcenie w imię miłości!

Sensacyjne wieści o Cichopek. Jej życie mogło wyglądać inaczej
Katarzyna Cichopek (AKPA)

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez wiele lat tworzyli związek małżeński. W końcu jednak ta relacja uległa rozpadowi. Po 17 latach związku i 14 lat od ślubu Cichopek i Hakiel ogłosili rozstanie. To oświadczenie wywołało bardzo dużo emocji.

Dziś oboje układają swoje życia na nowo. Cichopek postanowiła się związać z Maciejem Kurzajewskim, z którym spędza praktycznie każdą wolną chwilę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Prawybory w Wieruszowie. "Sygnał wyjątkowo mocny"

Warto tymczasem wspomnieć, że Hakiel nie był pierwszą miłością Kasi. Aktorka była bliska tego, by na dobre opuścić Polskę! Wszystko dlatego, że w głowie mocno zawrócił jej przyjaciel z lat młodości. Zakochani poznali się za pośrednictwem rodziców.

Choć oboje znali się od dawna, uczucie pojawiło się dopiero wtedy, gdy przyszła żona Marcina Hakiela wyjechała na kurs językowy do Wiednia. Mateusz w tym samym czasie studiował w stolicy Austrii i ten przypadek sprawił, że pomiędzy dawnymi przyjaciółmi pojawiło się uczucie - przypomina Pomponik.

Katarzyna Cichopek nie potrafiła tego zrobić

Gdy Kasia Cichopek wróciła do Polski, para utrzymywała relację na odległość. W końcu przyszedł moment na decyzję o przeprowadzce.

Aktorka uznała, że przeniesie się na stałe do Wiednia. Zaczęła się szykować do przeprowadzki. Gdy już wszystko było dopięte na ostatni guzik, para... podjęła decyzję o rozstaniu.

Aktorka ostatecznie nie potrafiła zrezygnować z gry w "M jak miłość" i została w kraju. Resztę historii znamy bardzo dobrze - gwiazda telenoweli została zaproszona do "Tańca z gwiazdami", gdzie poznała swojego przyszłego męża - zaznacza Pomponik.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić