o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BA
|

Skandal na pogrzebie Filipa. Półnaga kobieta aresztowana

158
Podziel się

Półnaga kobieta wybiegła na ulicę przed zamkiem Windsor podczas pogrzebu księcia Filipa, krzycząc "ratujmy planetę". Została zatrzymana przez policję. Szczegółowe motywy jej działań nie są na razie znane.

Skandal na pogrzebie Filipa. Półnaga kobieta aresztowana
Pogrzeb Księcia Filipa w Windsorze (PAP, EPA, Handout)
bESxaRvp

Kobieta została aresztowana przez policję podczas pogrzebu księcia Edynburga. Nastąpiło to zaraz po minucie ciszy. Kiedy ludzie zaczęli klaskać, półnaga kobieta wybiegła na ulicę z okrzykiem "ratujmy planetę" na ustach. Następnie wskoczyła na pomnik królowej Wiktorii.

Policja szybko interweniowała. Na nagraniu, które udostępnił w sieci brytyjski dziennik The Independent, widać funkcjonariuszy policji, którzy wyprowadzają kobietę.

bESxaRvr

Tłumy na ulicach oddają hołd

Tłumy ludzi stały na ulicach Windsoru na trasie przejazdu samochodu z trumną księcia Filipa, aby oddać hołd. Niektórzy mieli maseczki z podobizną Filipa. Ograniczenia związane z koronawirusem spowodowały, że pogrzeb odbywa się w zmienionej formule i upamiętnić księcia może mniej Brytyjczyków. Mimo to dużo osób próbowało oddać hołd księciu.

Książę Filip nie żyje

Książę Filip, który był mężem Elżbiety II przez ponad 73 lata, zmarł w zeszły piątek na zamku w Windsorze. Miał 99 lat. Książę Filip w 2017 roku wycofał się z życia publicznego. W połowie lutego tego roku został przyjęty do szpitala z powodu infekcji, a następnie zabiegu kardiologicznego, z którego został wypisany dopiero po miesiącu.

W sobotę w pogrzebie księcia uczestniczyła tylko najbliższa rodzina. Królowa Elżbieta II w trakcie uroczystości siedziała sama, obok trumny szło czworo ich dzieci, a książęta William i Harry szli oddzielnie od siebie za trumną.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESxaRvS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(158)
Emeryt
5 miesięcy temu
Zapraszaam ja na mój pogrzeb. Będę miał przynajmniej widowisko a w jej przypadku jest na czym oko posadzić. Ale mi będą dziadki zazdrościły.
ssa
7 miesięcy temu
Widać, ze ludzie zaczynają świrować demokracja pada na głowe !
ilottt
7 miesięcy temu
to była greta !!!!!
bESxaRvT
Bell
7 miesięcy temu
Zalosna osoba , z takim postem to na spotkanie Bildenbergow a nie na pogrzeb. 0 szacunku do zmarlych.
!!!???
7 miesięcy temu
Pyt 1 : Gdzie moje wcześniejsze wypowiedzi? Komu nie pasują? Masonom, którym widocznie O2 kłania się w pas? Zatem ponawiam. Monarchia brytyjska to ...MASONI. Koniec. Najbliższa rodzina? 😉 Tak: Habsburgowie, Rotschildowie, Rockefelerowie, Morganowie...itd Masoneria satanistyczna. ... 🖕👎
klinik
7 miesięcy temu
pewnie liczyła, że stary na jej widok uniesie wieko skrzynki???
ItsMeryKun
7 miesięcy temu
No szkoda wielka że umarł, ale każdy kiedyś umrze...😟
Jędrek
7 miesięcy temu
Tam przynajmniej przestrzegają zaleceń Pandemi...ch nie tak jak u nas
Katolik nie k...
7 miesięcy temu
A moż jeszcze razem ze szczepionką ci jakiegoś chipa wszczepią? Ogarnij się! Gdybyś się zaraził, wiedziały co to. A wiesz dlaczego w to wierzysz? Bo nie możesz przyjąć tej sytuacji, wypychasz ją ze swojej głowy, bo tak bardzo nie chcesz covida. Chcesz żyć normalnie, jak wszyscy, więc noś maseczki i przestrzegaj obostrzeń, nawet jeśli według ciebie covida nie ma, to uszanuj to że dla innych on jest, i jeśli nie będziesz przestrzegać obostrzeń, możesz kogoś ZABIĆ! Mam gdzieś czy wierzysz w jakieś szczepionkowe bzdury, nie chcesz to się nie szczep, tylko szanuj innych.
Jaksa
7 miesięcy temu
To musiała być jedną z tych co to chcą się na okrągło skrobać
lucy
7 miesięcy temu
Jej się coś pomyliło.Rozbierane sesje Filip miał kilkadziesiąt lat temu.
bartek
7 miesięcy temu
jak byś chciała coś znaczyć bo można pomyśleć... mam dużego orła tak myślisz to teraz udowodnij
zofia
7 miesięcy temu
jak zwał taki wał... wierzę że dasz radę napisze to w uwagach o oby bytu w pikarach jej stanie na teraz rozumie...
bESxaRvL
dwór brytyjsk...
7 miesięcy temu
i kościół anglikański pokazali klasę dostosowując przebieg uroczystości do wymogów pandemii Niechby nasi hierarchowie politycy i zwykli ludzie wyciągnęli z tego wnioski i naukę Uroczystość ta była zaprzeczeniem tego co dzieje się w polskich kosciolach
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić