Stella z "Love Island" w przeszłości wyglądała inaczej. Trudno ją rozpoznać

53

Stella z programu "Love Island" sporo zmieniła w swoim wyglądzie w ciągu ostatnich kilku lat. Oprócz tego, że mocno schudła, kilkakrotnie poprawiała też swoją urodę. Na zdjęciach sprzed zaledwie kilku lat trudno ją rozpoznać.

Stella z "Love Island" w przeszłości wyglądała inaczej. Trudno ją rozpoznać
Stella z "Love Island" przeszła przez metamorfozę (Facebook, Stella Staniszewska)

Stella jest uczestniczką nowej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości". O dziewczynie dowiadujemy się już w pierwszym odcinku trzeciego sezonu. Opowiadając o sobie, przyznaje, że w ostatnich latach sporo się zmieniło w jej wyglądzie. Wyznała wówczas, że zmieniła swoje nawyki żywieniowe, zaczęła ćwiczyć i schudła prawie 20 kilogramów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zdecydowała się na zabiegi medycyny estetycznej, co spowodowało, że jej twarz wygląda teraz inaczej niż wcześniej. Przede wszystkim, udała się na powiększanie ust. Na zdjęciach sprzed kilku lat widzimy, że ma wyraźnie mniejsze usta i jest mniej opalona. Inaczej też wyglądają jej policzki.

Na zdjęciach z 2017 roku widać, że jest po pierwszych metamorfozach. Widać, że jest bardziej opalona i po zabiegach kosmetycznych ust.

O samej dziewczynie nie wiemy za dużo. Dziewczyna ma 29 lat aktualnie mieszka w Bytomiu Odrzańskim. Kilka tygodni temu poznaliśmy najnowszych uczestników reality show "Love Island. Wyspa miłości". W nim Stella prezentuje się zupełnie inaczej niż na zdjęciach sprzed kilku lat. W reality show jest partnerką Piotra.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić