Urszula zapomniała o grobie męża. Nie zapłaciła cmentarnej opłaty

50

Urszula i Stanisław Zybowski byli uważani za perfekcyjną parę. Niestety, w 2001 roku popularny kompozytor niespodziewanie zmarł. Trudno w to uwierzyć, ale po latach piosenkarka zapomniała o grobie męża.

Urszula zapomniała o grobie męża. Nie zapłaciła cmentarnej opłaty
Urszula (AKPA)

22 listopada minęło 20 lat od śmierci Stanisława Zybowskiego. "Super Express" ustalił, że 23 listopada należało uregulować rachunki za grób kompozytora. Niestety, opłata nie została uiszczona w przewidzianym terminie.

Nie ma automatycznego przypominania opiekunom grobu o braku opłat. Liczymy, że rodzina zgłosi się, aby dokonać stosownych opłat. Tak najczęściej bywa. Niestety na razie nikt się nie pojawił - powiedział "SE" ks. Kazimierz Gniedziejko, proboszcz parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Józefowie.

Ważne zapewnienie partnera Urszuli

Menedżer i obecny partner Urszuli Tomasz Kujawski potwierdził "SE", że grób nie został opłacony w terminie. Jednocześnie zapewnił, że zaległości zostaną nadrobione.

Bardzo dziękujemy za informację. Załatwimy temat niezwłocznie. Musimy się wybrać do proboszcza. Zrobimy to jeszcze dziś - mówił Kujawski w środę.

Ile kosztuje zachowanie grobu przez kolejne 20 lat? Może być to nawet 2 tys. zł.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić