o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Urszula zapomniała o grobie męża. Nie zapłaciła cmentarnej opłaty

35
Podziel się

Urszula i Stanisław Zybowski byli uważani za perfekcyjną parę. Niestety, w 2001 roku popularny kompozytor niespodziewanie zmarł. Trudno w to uwierzyć, ale po latach piosenkarka zapomniała o grobie męża.

Urszula zapomniała o grobie męża. Nie zapłaciła cmentarnej opłaty
Urszula (AKPA)
bESUPiiJ

22 listopada minęło 20 lat od śmierci Stanisława Zybowskiego. "Super Express" ustalił, że 23 listopada należało uregulować rachunki za grób kompozytora. Niestety, opłata nie została uiszczona w przewidzianym terminie.

Nie ma automatycznego przypominania opiekunom grobu o braku opłat. Liczymy, że rodzina zgłosi się, aby dokonać stosownych opłat. Tak najczęściej bywa. Niestety na razie nikt się nie pojawił - powiedział "SE" ks. Kazimierz Gniedziejko, proboszcz parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Józefowie.
bESUPiiL

Ważne zapewnienie partnera Urszuli

Menedżer i obecny partner Urszuli Tomasz Kujawski potwierdził "SE", że grób nie został opłacony w terminie. Jednocześnie zapewnił, że zaległości zostaną nadrobione.

Bardzo dziękujemy za informację. Załatwimy temat niezwłocznie. Musimy się wybrać do proboszcza. Zrobimy to jeszcze dziś - mówił Kujawski w środę.
bESUPiiR

Ile kosztuje zachowanie grobu przez kolejne 20 lat? Może być to nawet 2 tys. zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESUPijm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(35)
Obatel
4 dni temu
A te 2 tysiące to z VATem czy bez?
Anika
4 dni temu
Wystarczy wysłać pismo przypominające na adres domowy, tak jak robią to cmentarze komunalne.
qwerty
4 dni temu
ale z was (o2) sępy, każdy może po tylu latach zapomnieć o konkretnej dacie. Czy macie specjalny kalendarz i teraz rzucać się będziecie na każdego, za każdą minutę ? Sępy i tyle
bESUPijn
zdarza_się
4 dni temu
Wielkie mi co. Każdy pamięta kiedy zapłacił za grób? Ja ostatnio jak wszedłem na stronę w odległej miejscowości cmentarza to odkryłem że prapradziadek żony też ma nie opłacony grób od 1998 roku. Osoba odpowiedzialna (i opiekująca się tym grobem) zmarła 5 lat temu. Oczywiście natychmiast skontaktowałem się z kancelarią parafii (był podany e-mail) opłaciłem zaległość (zdalnie przelewem)i na 20 lat (do 2040 roku) do przodu. Osoba odpowiedzialna za opłaty podziękowała i przysłała oficjalne dokumenty świadczące o zapłacie i statusie grobu.
gość
4 dni temu
pewnie na winko mszalne pieniązków zabrakło
EBOB
4 dni temu
Też nie zapłacę ,u mnie parafia Św.Katarzyny w Warszawie 4.500 zl.
Agata
5 dni temu
gdzie rodo?
Szafot
5 dni temu
Ma nowego chłopa to zapomniała o starym ,trzeba dbać o żywych ,martwych już to nie interesuje ,dobrze że chociaż jakiś szmatławiec przypomniał sobie o mało istotnych sprawach
marta
5 dni temu
Takie rzeczy pisać na plotkarskich portalach? Co kogo obchodzi kiedy kto reguluje zaległości za grób. Ksiądz który wywłóczy takowe informacje publicznie powinien się wstydzić. Pismaki też.
marta
5 dni temu
Takie rzeczy pisać na plotkarskich portalach? Ależ chamstwo.
jacek
5 dni temu
Współczuje pani Urszuli, że musi się z taką błazenadą użerać. Trzeba być świnią aby poruszać takie tematy i nie mieć wyczucia i klasy dziennikarza.
Kasia
5 dni temu
Czyli co, ksiądz nie ma obowiązku informować rodziny, ale tabloid poinformować zdołał
Halina
5 dni temu
wariactwo o czym wy piszecie pismaki masakra a może jeszcze za gaz zapomniała zaplacić za wodę i pewnie nie brala kąpieli bo wodę zakręcili. Pismaki walcie na granicę z Białorusią.
bESUPijf
żenada
5 dni temu
Z tego newsa wynika, że Urszula ma jakiegoś baaaaardzo życzliwego znajomego w swoim gronie, który poinformował tzw. wolne - od myślenia i przyzwoitości - media o takiej bzdurze. Piszcie więcej takich tekstów! Tylko później nie płaczcie, że macie zero wiarygodności.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić