Warnke ujawnia. To dlatego rozstała się ze Stramowskim

4

Katarzyna Warnke dotychczas niechętnie otwierała się na temat rozstania z Piotrem Stramowskim. Teraz celebrytka postanowiła opowiedzieć co nieco na ten temat. Jej słowa należy uznać za co najmniej niepokojące.

Warnke ujawnia. To dlatego rozstała się ze Stramowskim
Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke (Licencjodawca, AKPA)

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski byli małżeństwem od 2016 roku. Trzy lata później na świat przyszła ich córeczka. Mało kto się spodziewał, że związek tej pary może się rozpaść.

O rozstaniu Warnke i Stramowski poinformowali w zeszłym roku. W oświadczeniu podkreślili, że priorytetem jest teraz dobro córeczki.

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - mogliśmy przeczytać w oświadczeniu pary.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marika o powrocie na scenę po 5 latach przerwy. "Zastanawiałam się, czy po urodzeniu dzieci świat jeszcze mnie przyjmie"

Katarzyna Warnke o rozstaniu

Teraz Kasia Warnke mocno otworzyła się na temat rozstania z Piotrem Stramowskim. Kulisy rozpadu związku odsłoniła w rozmowie z Żurnalistą. - Rozjechaliśmy się w budowaniu rodziny, dojrzałego związku. Myślę, że dziecko też nas obciążyło bardzo. My prowadziliśmy naprawdę bardzo śmieszne życie. Byliśmy w show-biznesie taką hollywoodzką parą, co sobie totalnie wymyśliliśmy w polskich warunkach i to było mega - powiedziała.

Mieliśmy ścisłe grono przyjaciół, z którymi bawiliśmy się "setnie", więc impreza, impreza, impreza, Piotrek siłownia, ja joga, detoks, impreza i tak... To życie było jedną wielką zabawą - dodała.

Później jednak pojawił się pomysł założenia rodziny. - Okazało się, że to nie dla nas - podkreśliła Warnke.

No, a jak inaczej zajść w ciążę? Jak inaczej być w połogu? Nie ma wyjścia. Ktoś musi zarabiać. On niezmieniony w trakcie mojej ciąży i po ciąży, niekarmiący przecież. To on był predestynowany do tego, żeby zarabiać na dom, a ja byłam predestynowana do tego, żeby zajmować się dzieckiem i to maleńkie stworzenie nosić na rękach i nosić - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić